Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati kisműtét után,...

Nőgyógyászati kisműtét után, ha elégedett leszek, mennyi pénzt szokás adni a választott operáló és az altatóorvosnak? NEM abortusz, hanem egészségügyi műtét! Kb.15 perces altatás lesz, és 6 órahossza megfigyelés után hazaengednek.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kötelező fizetni, de ha elégedett leszek, szeretnék. Nincs kedvem itt most arról vitába bonyolódni, hogy ez helyes vagy sem. Köszömön a segítséget és a megértést!

2019. febr. 10. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Amennyit te jonak latsz nincs megszabott ar, persze ha dokina nincs valami fix de feltetelezem nincs. Szerintem a mutet komolysagatol es attol is fugg mennyire foglalkozik veled, mennyire erdeklodik az allapotodrol es nem e szarja le. Mert persze szivesebben adunk penzt ha kedves es erdeklodo. Nekem eddig csak egy vakbel mutetem volt kb 1,5-2 ora hossza lehetett es a dokim mindig bejott es sokat torodott velem, kedves aranyos volt es erdekelte jol vagyok-e, pedig nem vokt annyira komoly mutet. En 20.000 forintot adtam neki, az altato dokimnak 5ezret, o kicsit durva volt es altatason/ebresztesen kivul mast nem csinalt.
2019. febr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! A szüleim úgy gondolják, hogy 50 ezret kellene adni neki, az altatónak pedig 10-20 ezret. Mindkettő kedves volt eddig, bár csak egyszer találkoztunk.


A Te műtéted mostanában volt? (Az árak változása miatt kérdezem.)


Ezek szerint ez sok volna? Mások mit gondolnak erről? Nem akarok beégni.

2019. febr. 10. 11:54
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez lemaradt:


Túlzásba sem szeretnék esni, inkább átlagos lennék.

2019. febr. 10. 11:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a kisműtéteik után 10-20 ezret akartam adni, de az orvos nem fogadta el. Azt mondta, hogy úgyis dolgozott volna, nem kell semmi. Az aneszteziológusnak, ha akartam volna, se tudtam volna. Már le voltam kötözve a műtőasztalon, amikor jött, és ébredés után nem is találkoztam vele, a zárójelentésen a neve sincs rajta, csak sejtem, hogy ki volt.
2019. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező én két évig dolgoztam aneszt rezidensként, utána váltottam szakot. Egy egészségügyi kaparásért ami mindenkinek kb. kemény tíz perc munka senkinek nem kell fizetni. Igazából többet ártatok ezzel a pénzdugdosás mániával mint használtok. Az orvosoknak pont a hálapénz tiltása az érdeke.


De ha mindenképpen akarsz adni nőgyógyásznak maximum 10000 és anesztesnek IS 10000. De én a helyedben mindenkinek vennék egy doboz csokit.

2019. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy eve mutottek, tehat nem nagyon valtozott azota :) hat figyelj en 50-et nem adnek maximum valami komplikalt mutetert, de persze ezt te dontod el, ha nem sokallod adj annyit nyugodtan
2019. febr. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez az operatőr 50000 anesztes 10000 mentalitás, volt altatóorvosként felháborító. Ezért nincs elég altatóorvos az országban, nem a hálapénz miatt, hanem a nulla megbecsülés miatt. Megsúgom, ha bármi baj van a beteggel műtét alatt, akkor a sebész/nőgyógyász széttárja a kezét, az anesztes meg megoldja a problémát újraéleszt, vért ad gyógyszerel. Műtét alatt az anesztes élet és halál ura.
2019. febr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen minden kedves válaszolónak a segítséget! Ez nagy megkönnyebülés, mert eléggé szerény anyagi körülmények között élek.


Azt hallottam, hogy azért szokás kevesebb pénzt adni az altatóorvosnak, mert a sebész oszt mindenkinek abból, amit ő kap. Senkit sem akartam megsérteni.

2019. febr. 10. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:

A sebész tudod kinek oszt? Saját magának, meg saját magának.

Ha a sebész maszekműtétet csinál, amit teljes egészében te fizetsz, például egy mellimplantátumot, akkor van egyedül szétosztva a pénz.

2019. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!