Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha délután négykor csinálják...

Ha délután négykor csinálják a beavatkozást tényleg nem ehetek és ihatok egész nap?

Figyelt kérdés

Sajnos elhalt a magzat de nem lokodott ki így orvosilag kell megszakitani a terhességet.

Viszont a doki azt mondta hogy mivel nem szültem még hüvelyi úton így reggel 7-7:30 közt fel helyeznek egy tagítót és kb csak olyan délután 4 fele végzik el.

Na most egy egész napot még alap állapotomban sem bírnek ki úgy hogy minimum nem iszom, viszont jelenleg ebredestol kezdve addig jön belőlem a gyomor sav amíg nem eszek. Mivel messze van a kórház úgy is olyan hajnal 4-5 körül kelnek hogy beerjek. Esetleg ha akkor eszek pár falatot és csak 4kor az az 12 órával később csináljak csak meg, akkor okozhat problémát hogy ettem?



2019. máj. 24. 02:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

24 órával előtte nem ehetsz, inni nem lehet aznap. A te érdeked, hogy altatásban ne kezdj el hányni.

Egy-egy szem Renniet vehetsz be gyomorégésre.

2019. máj. 24. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi, csak az első 10 óra nagyin rossz. Utána már egész tűrhető.
2019. máj. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is reggel 7re mentem, délután 3kor műtöttek. Délben bekötöttek egy infúziót

Szerintem beszéld meg az orvosoddal ezt a problémádat, biztos van rá megoldás

2019. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem 12 órával előtte nyugodtan ehetsz, nekem többórás nagymütéteim voltak, ezeket mindig reggel 8-kor kezdték és este 8-ig ehettem bármit, éjfélig pedig ihattam is, de természetesen beszéld meg a dokiddal.
2019. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%

Figyelj ha a doki nem mondta külön hogy nem ehetsz nem ihatsz elötte akkor addig amig nem fekszel be okés, nekem volt kismütétem és csak akkor közölték mikor már meg volt a betegfelvétel hogy amugy nem ehetek amíg ki nem hoztak,

De am szerintem hamarabb meg lesz az mint négy mert altatás után hat órát bent kell maradni és kétlem hogy tízkor még elengednének, vagy bent alszol

2019. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem, tényleg nem lehet sem enni, sem inni. Délután 2:30 volt, mire sorra kerültem. Én is azt hittem, hogy végig fogom hányni azt a napot, mégsem történt ez szerencsére. Remélem, te is szerencsés leszel de ha nem, a nővérkék segítenek. Nekem altatás után csak 2 órát kellett bent maradnom. Kecskeméten műtöttek 1 héttel ezelőtt.

2019. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem érhetsz,egy lány evett mellettem,nem sokat ,letagadta és amikor beszurtak az infúziót elhányta magát:( ez nagyon veszélyes,mert altatva vagy,beszorulhat a tudodbe és megfulladhatsz
2019. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!