Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz utan normális hogy...

Abortusz utan normális hogy nem vérzek?

Figyelt kérdés

Mutet utan rogton vereztem egeszen estig de onnantol masnap mar nem volt semmi csak kicsi folyas

Ez normalis?


2019. jún. 29. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Bár engem missed ab miatt műtöttek, szintén hasonlóan kevés vérzésem volt..két nap múlva meg semmi.
2019. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Normalis. En sem vereztem, csak halvanyrozsaszin folyasom volt, de csak ha wc-re mentem, nem hasznaltam betetet sem, nem kellett. Egy hettel utana mar semmi nem volt, szerencsere.
2019. júl. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normális, bár nekem mondjuk olyan volt hogy vérezgettem vagy két napig rögtön műtét után, majd volt vagy két nap amikor semmi aztán két hétig megint véreztem (nem sokat de tisztasági kellett és igen ez is normális)
2019. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!