Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tegnap volt abortuszom normáli...

Tegnap volt abortuszom normális az h csak tegnap véreztem egy kicsit ma meg már semmi vérzés nincs?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 06:33
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha azt írjuk, hogy nem normális, akkor mit fogsz csinálni? Miért ne lenne normális? Olyan ostoba kérdéseket tudtok feltenni ezen az oldalon...
2019. ápr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az is normális ha vérzel, az is ha nem. Ki hogy reagál. Ezt csak azért mondom, hogy ha mégis elkezdenél vérezni, attól sem kell megijedni. Ha nem lázasodsz be és nem lesznek fájdalmaid akkor oké minden
2019. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ csak ez volt az elsö ilyenem és nem tudtam hogy mi a normális mert bent nem mondtak semmit az első válaszadó meg bunkó volt
2019. ápr. 3. 13:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nekem sem volt miután hazajöttem, aztán utána 2-3 hétig hol volt hol nem.
2019. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 jonathanos válasza:
15%

Kedves Ismeretlen!

Kérdésed olvasva rögtön eldöntöttem, hogy írok. Nem azért, hogy válaszoljak a kérdésre, hanem azért, mert az abortusz engem végtelenül elszomorít és azt szeretném, ha az emberek nem az abortuszt választanák megoldásként semmiféle nehézségükre. Az anyaméhben a magzat egy élő ember. Mindene van, ami Neked, többek közt szívverése. Csak védtelen mindennel szemben. Akinek meg kellene védeni kilenc hónapon keresztül, az az anya, a megszületése után pedig közösen az apával. Nem tudok elfogadni semmi magyarázatot arra, hogy mi okból kell egy magzatot az anyaméhben abortálni, sőt szándékosan fogom használni most az abortálni szó helyett a megölni szót. Mert ez történt. Lejjebb azt olvasom, hogy ez volt az első. Mintha cigit szívnál el, ami után már várod a következőt. Vagyis az derül ki nekem ebből, hogy nem fogsz habozni, ha ismét teherbe esnél.

Csak azt tudom kérni ismeretlenül, hogy gondold meg alaposan a kapcxolataid (és a szexuális életed), hogy ne kelljen az abortuszhoz fordulni. Fordulj Jézushoz, ha nehézséged van, ő megoldást mutat! De a gyermeked most már nála van, és a röpke földi élete még emlékként sincs meg.

2019. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
#5 még szerencse, hogy senki nem tartozik magyarázattal sem neked, sem az ókorban kitalált isteneidnek. Nem igaz, hogy sehol nem lehet megúszni egy ilyen kérdést önjelölt prédikátor nélkül.
2019. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Kedves #5,


Ennél aljasabb dolgot nem is tehettél volna, mint hogy egy olyan emberbe rúgsz bele, aki amúgy is eléggé elesett helyzetben van. Ezt hívod te szeretetnek? Vagy a képzeletbeli barátod ilyenekre tanít? Mi történne az egóddal, ha egy pillanatra ellépnél a tükör elől és hátranéznél, hogy mekkora lelki pusztítást hagysz magad után csupán azzal, hogy megszólalsz? Mélységesen sajnálom az olyan embereket, akik a bajbajutottak iránt egy csepp együttérzést sem képesek tanúsítani, holott pont ezt hírdetik. Tudod, hogy hívják ezt, kedves #5? Képmutatás!

2019. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#5-ös

Nem tudhatod milyen okkal hozta meg ezt a döntést.

Van aki azért folyamodik ilyesmire mert pl eröszak áldozata lett, vagy szimplán csak nincs pénze és nem kap elegendő támogatás már ahhoz sem hogy legalább elégséges körülményeket biztosithasson a gyereknek.

Nagyon sok minden miatt dönthetett így.

Én sem támogatom túlzottan az abortusz, de ha olvasod a hireket hogy egyessek a kukába dobják az újszülött gyereket, nem lett volna jobb ha meg sem szülik. Igen az újszölött kisbabák is éreznek és szerintem az amelyik halálra vagy az utcán többet szenved mint az amelyik meg se születik

2019. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a röhej, hogy pont ezek a Jézus-fanatikusok elleneznek minden normális fogamzásgátlást is.
2019. máj. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!