Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy terhes vagyok?

Létezik hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Szex után 3 nappal megjött a menstruációm, de most már 4 napja késik. Védekeztünk, de félek hogy nem voltunk elég körültekintőek. Vettem két tesztet, az egyik tesztcsíkos, ami negatívnak tűnik, de már addig néztem hogy beleőrültem, úgyhogy vettem egy digitálisat, ami viszont szintén nem mutatott számomra egyértelmű eredményt, mert bár - jel látszik a kijelzőn, a + jelnek a kerete megvan igaz, a hétszámláló nem ír ki semmit.

Egy kb 5 hetes terhességet már nagyobb biztonsággal mutatnának ki a tesztek, vagy van rá esély hogy menstruáció közben megfogant?


2019. júl. 29. 00:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak túlaggódod 😉
2019. júl. 29. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztél, mentruáltál, van két negatív teszted. Szerinted terhes vqgy?
2019. júl. 29. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes. A digitális teszt azért nem ír ki terhességi heteket, mert negatív. Valószínűleg azért késik mert stresszelsz.
2019. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!