Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

A cickafark tea tényleg vetélést okoz volt aki el vetélt töle?

Terhes lettem eddig ittam folyamatosan akkor most hagyjan abba?

aug. 13. 20:26  Privát üzenet  

A válaszok

mire innád?

akiktől hallottam hogy isszák ők mind azért itták hogy segítsen beállítani a mensijüket.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 13. 20:28 Privát üzenet

Ipari mennyiségben kéne innod, hogy vetélést okozzon.

Az persze ajánlott, hogy ne idd tovább. Hatással van a hormon termelésre, az pedig a babára.

A válasz 71%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 13. 20:31 Privát üzenet
khniki nevű felhasználó válasza:

Nem ajánlott terhesen semmilyen gyógytea. De amúgy a cickafark peteérés serkentő hatású. Miért is innád terhesen??

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 06:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A barátcserje kapszula megemelheti az ébredési hőt? Ilyen esetben jobb abbahagyni a szedését? És a cickafark és palástfűtea megemelhetik a hőt?
A cickafark és a palástfű tea befolyásolhatja a vérvétel eredményét? (női hormonokat néznek, progeszteron, FSH stb. )
Ma tudtam meg, hogy varandos vagyok! Tegnap es tegnapelott ittam majoranna es cickafark teat! Lehet problema? 5 hetes korul vagyok.
Terhes lehetek?
Cickafark tea milyen gyorsan okoz vetélést?
Kinek segített a cickafark és a palástfű tea?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!