Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi csíkok?! Ti mikor...

Terhességi csíkok?! Ti mikor kezdtetek el ilyen kenceficéket használni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nekem már a 8. héttől viszketett nagyon a hasam és kerekedett is, úgyhogy azóta kenem jó olajos testápolóval.
2010. júl. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekem elég hamar már a 8 hét környékén megjelentek. Ikerbabákat várok, a melleim és a csípőm is nagyon hamar kezdett nőni. A DM-ben vettem Babylove terméket, finom illatú, kellemes, nem túl olajos, a hasamra is használom, pedig az még nem nőtt.


10 hetes km.

2010. júl. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

7. hónap végén, Lierac termékeket, pl.: Phytolastil gélt és ampullákat. Első kb. 8 ezer ft, a második is kb.


Nekem tényleg használt, az olcsóbbak nem.

2010. júl. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is 8 hetes vagyok,és masszázs olajjal kenem be a pocim és a mellem fürdés előtt mert elég sűrűn viszket!

Gondolom nő,persze már látszik is a pocin a puffadás.

És új melltartókat kellett már vennem.

Ja,ilyen csíkjaim még nincsennek hála!!

2010. júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kb a 12. het kornyeken vettem egy terheseknek valo olajat, amivel rendszeresen kenem a mallimet meg a hasamat.Meg nincs csikom es remelem nem is lesz.

17 hetes km

2010. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

09:09

nekem már két számmal nagyobb melltartó kell..., a férjem ennek lényegesen jobban örül :))

2010. júl. 13. 09:27
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is a Dm-ből vettem a Babylove masszázs krémet, nekem is csak úgy ajánlották,hogy olcsó és jó! Én a 15. héttől kenem vele magam és nincs terhességi csíkom!899.- be kerül, egy próbát megér!!!!!!!!

Üdv.:22 h km

2010. júl. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy kedves Kérdező??

Ez a mellnövekedés tényleg jó! :))))

Kárpótol az előbbi hányás miatt! :))

75B helyett 80C-t vettem!

Én 8+2 hetes

2010. júl. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

09:54

Egy nappal vagyunk idősebbek!! :))

S a többi ruhaneművel hogy állsz? Időnként rámtör, hogy "egy rongyom sincs", szinte minden feszül, szoros..., pocid?

2010. júl. 13. 10:00
 10/15 anonim ***** válasza:

38 hetesen szakadt szét a hasam, előtte nem viszketett, nem bizsergett, semmi.

Végig kentem mindenféle kencével, azt hittem, h már megúszom.

Végül is nem olyan rossz, a hasam visszament, a csíkok elhalványultak, azt nem mondom, h gyönyörű a hasam, de már megszoktam. Főleg ahhoz képest, h ujjnyi vastagságú lila csíkjaim voltak...

2010. júl. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!