Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Besokaltam a magándokimra....

Besokaltam a magándokimra. Orvost és kórházat váltanék, de nem szeretnék magánorvost. Irnátok pesti kórházakat ott megtalálható orvosakat és szülésznőket? Esetleg ha fogadtatok fel szülésznőt menniyt fizetettek neki?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Bajcsy kórház. SZülésznőm Garáné Magdika volt, a doki Varga Horgosi Ágnes. Mindkettőjüknek 20 ezret adtunk. Tündér volt mindkettő, állandóan biztattak, a végén már a doki se mozdult el mellőlünk:)
2010. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan is érdekelne, mint alapitványi szoba, mit adnak a babának, látogatási rend....stb! Jó és rossz tapasztalatok. Minden érdekelne! Kis regényeket is nagyon szivesen olvasok:)!
2010. júl. 13. 15:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az ÁEK-ben szültem.Nem volt fogadott dokim.Szülésznőt pedig nem lehet fogadni.Mindenki nagyon kedves és tényleg figyelmes volt.A szülésznő 5 percenként rámnézett,hogy minden rendben van-e.Jól felszereltek a szülőszobák a gátvédelmet mindenkinél megpróbálják.A szülészeten 3 ágyas kórtermek vannak mindegyikhez külön zuhanyzó,wc.A csecsemősök segítőkészek igyekszenek mindenben segíteni.

Ajánlani tudom Atalay Katalin doktornőt vagy Tirdenczel Zsoltot.

Ennyi jutott hirtelen eszembe,ha érdekel még valami szívesen válaszolok.

2010. júl. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A látogatófolyosón gyakorlatilag bármikor fogadhatsz látogatót.Apuka a kórterembe is bemehet fél órát babázni.A baba veled van egész nap így tápszert csak akkor adnak ha kéred illetve megkérdeznek,hogy adhatnak-e a babának.

2010. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!