Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj, ha 20 hetesen a...

Nagy baj, ha 20 hetesen a biometriai adatok 19 hetesnek felelnek meg? Nem lesz túl kicsi a baba?

Figyelt kérdés
2007. dec. 9. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét eltérés az nem eltérés igazából, mert lehet a babád akkor fogant meg. Én 24 hetes vagyok és az orvosom által mért adatok szerint 23 hetesnek felelnek meg az eredményeim. Valószinü neked is az utolsó menstruációd elött fogant meg nem sokkal a picuri. Gratula a babához!
2007. dec. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azok csak becsült adatok, nem kell túlzott jelentőséget tulajdonítani neki. Nekem is végig visszadatálták, és az utolsó hónapokban belehúzott a picur, 3900g, 54 cm lett!
2007. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondták,h kicsi.De nem is lep meg,mert tudom,h mikor voltunk együt,és korábban nem is foganhatott volna,de már kezdjük beérni a többieket.:)
2007. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!