Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+5hkm vagyok a hasam alja...

40+5hkm vagyok a hasam alja eljezdett huzodni gorcsolni Mintha neg a hugyholyagomat ereznem mikor felvagyunk fazva vagy nyomja a baba?

Figyelt kérdés

Igazabol mit kene erezni ha indul a szules? Minek kell fajnia?

Eddig semmi tunetem nem vol se derek se has fajas feszules sem. Koszonom



2019. aug. 29. 13:57
 1/6 A kérdező kommentje:
Reggel voltam NSTn akkor meg semmit nem mutatott , fajas is 31ig ugrott fel
2019. aug. 29. 13:59
 2/6 anonim ***** válasza:
35%
Amíg tudsz internetezni, meg egyáltalán a fájdalmon kívül mást is felfogni, addig nyugodtan maradj a popódon, és pihengess. Hogy mit fogsz érezni, azt lehetetlen elôre megmondani.
2019. aug. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a baba nyom, illeszkedik be a feje, azt érzed. A görcsölgetéseket méred, van benne valami rendszer?

Nekem a derekam kezdett fájni, és az sugárzott előre, körbe a hasamon. Hullámokban jöttek, és fokozatosan erősödtek. Mindkét gyermekemet terminus után szültem, és a reggeli nst egyiknél sem mutatott semmi rá utalót, hogy aznap beindul.

2019. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettőnél először enyhébb memstruációs görcs jelentkezett, ami egyre erősödött és sűrűsödött. Először kb 20 percenként, majd 10, majd 6 és így tovább, és mint ahogyan írtam, egyre intenzívebb volt a fájdalom. Mire 6 percesek lettek, úgy volt, ahogy előttem is írták, a fájás alatt semmire nem tudtam figyelni, vagy beszélni, stb. Az elsőnél 11 körül kezdődött és este 10 körül lett meg, a másodiknál is 11 körül, de ő már délután 4-re megvolt. Az első 41+1-en, a második 40+6-on született.
2019. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság kérdező?
2019. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Meg semmi azota nem faj ,nem erzem hogy jonne

De a doki azt mondta hogy jo esellyel jonni fog a hetvegen

2019. aug. 30. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!