Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mitől lehet, ha minden...

Ez mitől lehet, ha minden értékem normális? Nektek volt ilyen terhesség alatt?

Figyelt kérdés

28 hetes vagyok. Ha 10 percnél tovább kell egy helyben állnom, elkap a rosszullét. Elfehéredik előttem minden, elmegy a szemem világa, és zsibbad az arcom és a tagjaim. Ez a terhességem alatt többször előfordult (pénztárnál álláskor, buszra várva ahol nincs pad stb.)

Egy ilyen rosszullétem után nem sokkal megnéztem a vérnyomásom, normális, a cukrom is normális. A vérképemet minden hónapban ellenőrizteti velem a háziorvosom (fanatikus doki) kicsit magas a süllyedésem, de ennyi. A védőnő és az orvos nem tudott mit mondani rá.


2019. szept. 1. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen többször. Lehet hogy csak hirtelen leesik a vernyomasunk de mire mered már visszaáll. Nekem is dettó ha egy helyben kell állnom.
2019. szept. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe anémiát (vérszegénységet) a terhességben "normálisnak" szoktak tekinteni. Mivel azonban a terhesség megnöveli a szív munkáját és ott van a magzat is, ezért előfordulhat, hogy izommunka hiányában a vénás kiürülés gátolt az alsó testfélben, a fej pedig nem kap elegendő friss vért.
2019. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vérnyomásingadozás

Vércukor leesik

Stb


Előfordul sajnos



Ezek miatt sem javasolják a biciklizést, tömegközlekedésen állva utazást.

2019. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan növekszik a baba, bizonyos pózokban nyomhat egy olyan ideggócot, ami pont a lumbális csigolyák mögött helyezkedik el. Van, akinek fekve jön elő, van, akinek állva, van, akinek sosem. Olyan érzés, mintha kiszaladna minden vér sz ember végtagjaiból, erős hányinger és ájulás környékezi. Nekem az első terhességem alatt volt, a második alatt nem.
2019. szept. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!