Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ha ennyit csuklik a...

Normális ha ennyit csuklik a magzat?

Figyelt kérdés

Napi min 2x is csuklik min 5 percig de van hogy több ideig. 36 hétben vagyunk, már két hete minden nap csuklik, megfigyeltem, hogyha eszek utánna kezdi. Olvastam hogy ez normális de napi többször is az? Közben nagyon sokat mocorog is, biztos nem tetszik neki.

Sajnálom szegenyt mert hiába sétálok vagy fekszem le akkor se hagyja abba. Ettől ugye nincs baj? Hogy tudnék neki segíteni?

A doki szerint normális de én aggódom.


2019. szept. 3. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy hanyadik héttől kezdtem el érezni hogy csuklik de van hogy nekem is legalább 2x ha vagy 3x csuklik és van hogy mocorog is de van hogy abbahagya a mocorgást és csak csuklik. Szerintem semmi baj nincs ezzel.

37 hkm

2019. szept. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is sokat csuklott terhesség alatt. Vmikor egy nap többször is. Ne aggódj, teljesen normális.
2019. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, normális, a csecsemők is sokat csuklanak, és állítólag nem is zavarja őket.
2019. szept. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is sokat csuklott a pocakban és születés óta is szokott. Teljesen normális, a babákat ez nem zavarja.
2019. szept. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én babám is sokat csuklik, van hogy 3x is egy nap :)

32+2 hkm

2019. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 khniki ***** válasza:

Az én babám is rengeteget csuklik, néha erre ébred reggel. :) Ha eszel, akkor azért kezd rá, mert ízlik neki az étel, elkezdi túl gyorsan nyelni a magzatvizet. Teljesen normális jelenség, nem kell aggódni.

38 hkm

2019. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm kicsit megnyugodtam :-)
2019. szept. 3. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is sokat csuklott a hasamban.Volt,hogy 24 órán belül 5x.Dokit megkèrdeztem, mert aggódtam, de ő is azt mondta, hogy tök oké.

És az “utána” ,nem utánna...

2019. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keress egy orvost akiben megbízol, az már rég rossz ha itteni anonim válaszokat elhiszed, míg az orvos tanácsát nem. Szerinted miért mondja neked, hogy nem gond ha gond lenne?
2019. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!