Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ez a testhőmérséklet?

Normális ez a testhőmérséklet?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok és 37,6 a hüvelyben mért hőm és sokszor fázom míg más megsül. Normális, hogy ennyire magas? Betegnek nem érzem magam csak ugye fáradtnak ami normális.

2019. szept. 7. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért a hüvelyedben mérsz testhőt?
2019. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem hüvelyben szokás testhőt merni, hanem hónaljban.
2019. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Jo hogy nem a fenekedbe méred mint a babáknak,a 37,6 amúgy sem sok nem láz...hónaljban kell mérd mint minden normális ember.
2019. szept. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Normális. Az is, hogy fázol. Az viszont nem, hogy hüvelyben mérsz hőt. Mégis minek? Hőgörbe vezetéséhez is nyelv alatt mértem, hogy pontos belső hőt kapjak. Lázméréshez elég hónaljban mérni.
2019. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom nekem hőgörbe méréshez is a hüvelyz mondtak, hogy ott a pontos
2019. szept. 7. 22:00
 6/10 anonim ***** válasza:
26%

Ti mirol beszeltek???

Nekem is huvelyi merest javasoltak hogorbehez. Teljesen jo volt ott is,sokkal pontosabb mint a honaljban,szamba meg nem veszek lazmerot 🤮

2019. szept. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6os: de a kérdező terhes. Milyen hőgörbe kell még neki? Így csak valami fertőzést juttat fel magának.
2019. szept. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 khniki ***** válasza:
Gondolom, nem erett vissza ovuláció után a hőd, mivel terhes lettél. Teljesen normális, de most már nem kell tovább mérned, terhes vagy.
2019. szept. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Terhesség elején teljesen normális, nekem 3 hónapig ennyi volt, a megemelkedett HCG szint okozza.
2019. szept. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 momoka 2002 ***** válasza:
100%
A hogorbehez a testhot,amely a menstruacios ciklust koveti, vagy nyelv alatt, vagy huvelyben merjuk. En probaltam mindkettot, a kulonbseg,hogy huvelyben 0,2 tizeddel mindig magasabb vot,de ugyanugy kovetheto. Lenyeg, hogyne cserelgesd. A terhesseg megemeli az ebredesi testhot a megemelkedett progeszteron hatasara. Szerintem nem magas,ha ugy erzed igen,kovesd egy darabig. Lehet megfaztal. En ugyan kesobb ereztem,de rolam allandoan dolt a viz telen.
2019. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!