Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődnek az első...

Mikor kezdődnek az első tünetek (szagerzekenyseg, émelygés, fáradékonyság)?

Figyelt kérdés
Úgy értem, kezdődnek akkor már mikor kimarad a menzes és anyuka tesztet csinál? Vagy inkább a 8-9-10. hét körül? Nyilván ahány ember annyi példa, engem csak az érdekel, hogy átlagosan kb mikor jelentkeznek.
2019. szept. 8. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a 8. héten jelentkeztek kemény 3-4 napig, majd egyik napról a másikra el is múltak és vissza sem jöttek soha többé. Nagyon szerencsésen megúsztam.
2019. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Első! Akkor tényleg az voltál 😊. Hány hetes voltál mikor megtudtad, hogy babát vársz?
2019. szept. 8. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Az első fiammal soha semmilyen rosszullétem nem volt. A másodikkal 6.héttől hányok és émelygek most 22hetes vagyok és még mindig nem múlt el, bár végre nem mindennaposak.
2019. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 khniki ***** válasza:
47%
Többnyire a 8. hét után.
2019. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 khniki ***** válasza:
65%
Bár a fáradékonyság nálam a 6. héttől kezdődött.
2019. szept. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. szept. 8. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Sokaknál nincs is semmi ilyesmi. És tényleg változó, kinek mikor jelennek meg a terhesség alatt.

Nekem szagérzékenység a 7-15. hétig volt, émelygéssel egyben, utána megszűnt. Az ízérzékelésem viszont még egyelőre teljesen máshogy működik, mint a terhesség előtt. A fáradékonyság meg szerintem szülésig nem is fog elmúlni, egyre erősebben van jelen. Most 28 hetes vagyok.

2019. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
Változó.Barátnőm 7 hetesen kezdett hányni, végighányta a terhességét.Én meg a 36.héttől állandóan wc-re jártam éjjel, ez volt az összes terhességi tünetem.Nem feltétlenül kell bármilyen tünetnek előfordulnia ahhoz, hogy terhes legyél.
2019. szept. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, 5+6 hetesen voltam először dokinál, 5+4 naposan csináltam a tesztet. Soha nem volt szabályos a ciklusom, ezért nem is gyanakodtam addig, lévén semmi tünetem nem volt.
2019. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!