Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesen egy pohár...

7 hetes terhesen egy pohár pezsgő beleférhet?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán szoktam inni, de pont most lesz a testvérem esküvője, és szeretnék velük koccintani meg legalább belekortyolni a pezsgőbe. Belefér, vagy maradjak az alkoholmentesnél?
2019. szept. 13. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan koccinthatsz velük, akár egy egész pohárralis. A terhesség NEM betegség, nem kell mindentől parázni.
2019. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Elvileg beleférhetne, de szerintem a testvéred is megérthetné, hogy terhes vagy. Biztos lesz kölyökpezsgő, ha erre kicsit tekintettel vannak.
2019. szept. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg arra gondolj, hogy azt a pezsgőt nem csak te iszod most, hanem a babád is, hiszen egy a vérkeringésetek. Tényleg meg akarod itatni alkohollal azt a pici éretlen kis babát, aki most fejlődik benned?
2019. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
63%
Egy pohár pezsgőt a babád észre sem vesz! Főleg, hogy nem is éhgyomorra iszod.
2019. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nem értené meg a tesóm. Nem tud még a terhességről, a 12. hétig nem szólunk senkinek. Lesz ahkoholmentes pezsgő, szóval lesz mivel koccintanom. Nem tervezem végigparázni a terhességet, de alkoholt inni egyébként is csak ilyen alkalmakkor szoktam, ezért magam sem vagyok biztos, hogy mennyire lenne jó ötlet pont terhesen.
2019. szept. 13. 16:04
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

most komolyan emberek...semmi baja nem lesz.

anyukám nagyon vashiányos volt a terhesség alatt és az orvos tanácsára kellett mindennap innia egy pohár (1 dl ) vörösbort (pedig amúgy utálja ) és itt vagyok 33 évesen és imádom a jó borokat.

Szoktunk is viccelődni, hogy tuti már ott kezdtem el megszeretni a bort magzatkoromban.

2019. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó. Vashiányra vannak baskészítmények. Akkoriban is voltak. Ha anyukád utálta a bort, kérhetett volna ilyet is.

Kérdező ez a te döntésed. Én nem innék max alkoholmenteset, de ez én vagyok.

2019. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
9 hetesen a saját esküvőmön megittam fél deci alkoholos pezsgőt, de nem esett jól. Nem gondolom, hogy ártana.
2019. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
Az alkoholmentes pezsgőnek pont ugyanolyan az íze, idd azt, terhesen nem jó az alkohol!
2019. szept. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
19%
Kedves Kérdező, erre most A meg B választ is fogsz kapni, szerintem inkább az orvosodtól kérdezd meg! Én személy szerint nem innék.
2019. szept. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!