Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma délután megyek orvoshoz,5+2...

Ma délután megyek orvoshoz,5+2 hetes vagyok. Ha lesz uh mit kell látnom? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Petezsák? Vagy már kell lennie embriónak is? Szívhangban még ne reménykedjek, ugye?
2010. júl. 15. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:

- inkább belső vizsgálat bizonyitja a babát.

- ha nem olyan jó az uh felbontása gyak. semmit se lát majd

- szivhang a hatodik héten van.

2010. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
max.petezsák. túl korán mész. csak azért írom, hogy ne reménykedj nagyon. vissza fog hívni 1-3 hét múlva. csak akkor érdemes menni, ha valmi nem ok. (vézés,görcs, extra fájdalom), de ha nincs jobb dolgod, persze menj....
2010. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül az uh miatt megyek, hanem mert megyek nyaralni, és meg akarom nézetni hogy a méhszáj rendben van e, plusz feliratok urogerstant, és csak reménykedek hogy lesz uh is. De az nem biztos :(
2010. júl. 15. 10:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt jobb dolgom. :)

Nagyon vártam a babát, és irtó kíváncsi voltam mindenre.

Én is korán mentem, és ott volt a petezsák, nekem ez is elég volt a boldogsághoz. S utána 3 hét múlva újra mentem, de nem bántam, nekem ez így volt megnyugtató.

28 hetes pocis

2010. júl. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy érted ezt az 5+2 hetet? Én 7 hetes vagyok, szintén kíváncsi és nyaralás előtt állok, sőt, lagzi előtt...
2010. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5 hetes és 2 napos. :)

Azért megyek el még nyaralás előtt, hogy megmondja a doki, h zárt e a méhszáj, és, hogy mehetek e vízbe.

2010. júl. 15. 13:46
 7/10 anonim ***** válasza:

A napokban pontosan 5 hetesen néztek meg uh-gal, petezsáknak szépen kell látszódnia a méhüregben, szívhangot 1-2 hét múlva tudnak nézni.

Érdekességképpen a petefészkek állapotát is szokták "jobb helyen" mondani/mutatni. Nálam például, hogy melyik petefészekből szabadult ki a petesejt, melynek helyén látható a sárgatest"működés". Ez is jó jel. Jó tudni.

2010. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 5+1 naposan voltam, és 9mm petezsákot láttunk. Egy hétre rá pedig szívhangot, és 5,8cm volt a baba :-)
2010. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mit láttál ultrahangon? :-)
2010. júl. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem volt uh :(

Csak egy beutalót kaptam amire 3 hét múlva kell mennem :(

Nagyon soká.....

2010. júl. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!