Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császár metszés...

Programozott császár metszés esetén hogyan végezik el a magzatvizet?

Figyelt kérdés
Kitágítják a méhszájat és burkot repesztenek? Vagy zárt méhszájnál hogy van?

2019. szept. 21. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy is felvágják az ember hasát a méhével együtt, akkor minek repesztenének előtte burkot? Majd a műtétnél kijön...
2019. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom fogalmam sincs, hétfőn lesz programozott császárom farfekvés miatt. Egyik ismerősöm mondta hogy neki repesztettek burkot bár természetes szülésnek indult császár lett a vége de o6ki volt tágulva 4 cm-es.
2019. szept. 21. 20:08
 3/12 A kérdező kommentje:
Re
2019. szept. 21. 20:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem császárnak indul, hanem sima hüvelyi szülésnek, akkor repesztenek burkot, ha nem reped magától.

De egy programozott császárnál minek csinálnának ilyet?

Felvágják a hasad, széthúzzák az izmokat, felvágják a méhet meg a burkot, kifolyik a magzatvíz és kiveszik a gyereket.

Nem olyan nehéz ezt elképzelni azért:D

2019. szept. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem harmasikrekkel volt programozott császárom zárt méhszájjal. Nem volt sem burokrepesztes, sem tágítás semmi. Műtétnél elvágták a burkokat és folyt a víz. Próbálta a műtősnő szívni, de esélytelen volt ennyi vizet. A dokim szólt, hogy vmi rongyokat dobjanak a földre, felszívni a vizet, mert fél, hogy elcsúszik.
2019. szept. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek bocsi lehet hogy én vagyok a tudatlan most a sok izgalomba :) igazatok van hülye a kérdés
2019. szept. 21. 20:26
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom. Kicsit tényleg apró dolog épp ezen aggódni. Könnyű első időszakot
2019. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem programozott volt, de a méhszáj zárt, így a lényeg ugyanaz. Szóval igen, miutan megejtik a bemetszést, egyszerűen kiszívják a magzatvizet. Nálunk egy nagy, átlátszó edénybe került, a köldokzsinórral, méhlepénnyel, plusz a méh "kitakarításából" eredő szovetekkel. A műtét végén láttam, mikor kivitték.
2019. szept. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!:) kedvesek vagytok hogy így segítetek
2019. szept. 21. 20:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Van egy császárvonal nevű facebook oldal, illetve telefonos app is. Nagyon informatív, tudom ajánlani :)
2019. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!