Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki, mennyi időt feküdt kórházb...

Ki, mennyi időt feküdt kórházban terhesség alatt felmerülő probléma miatt? Hogyan viseltétek?

Figyelt kérdés

Nekem 3 hónapot kellett bent lennem; szörnyű volt... Ráadásul egyáltalán nem kelhettem fel.

Azóta is sokszor vannak ezzel kapcsolatban rémálmaim.

Most újra szeretnénk gyermeket. Rettegek attól, hogy újra így alakul majd. Főként azért, mert már itt a meglévő gyermekem. Bele sem merek gondolni, hogy Őt hogy érintené, ha csak 1 hétig is nem lennénk együtt...


2019. szept. 23. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
1 hetet mert elnyomta a vesevezetékem, majd 4 napot 31 hetesen mert fájásaim voltak. Rettegtem, nehogy elveszítsem de 38 hetesen megcsászároztak és itt van és egészséges. Mi is szeretnénk még egy picit, egyáltalán nem biztos, hogy a következő terhesség ugyanolyan vagy rosszabb lesz.
2019. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 2 hónapot, utána másfelet (hármas ikreink vannak). Egy 4 éves várt minket itthon. Először rettegtem, de abszolút nem volt olyan szörnyű. Jófej szobatarsam volt, rengeteget beszélgettünk a többi kismamával, szülésznőkkel. Minden nap behozták több órára a gyerkőcöt is. Nagyon ellene voltam a befekvesnek, de már kozben beláttam, hogy jobb így. De sok mindentől függ, hogy ki hogyan éli meg. Én sétálhattam és nálunk nagyon rendesek voltak a terhespatológian. A szülés utáni másfél hónap viszont maga a pokol volt. Nekem azzal kapcsolatban vannak remalmaim évek után is.
2019. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 2 hetet feküdtem bent, szörnyű volt, nem is tudom, hogy bírtam volna ki többet. Én is attól féltem, hogy a következő terhességemnél nehogy be kelljen feküdnöm, mert a kislányommal mindketten nagyon nehezen viselnénk. Most van még 4hetem szülésig és reménykedünk, hogy csak szülni kell bemennem max 4napra. Eddig szerencsénk van, hogy itthon lehetek.
2019. szept. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

4 hónapos terhesen 4 napot mert inzulint kellett váltanom, és ellenőriztek nehogy rosszul legyek.

Majd császár előtt 1 napot, utánna 3at.

Miutan megszuletett pedig 37et szivbetegsege miatt.

Szeretnék babát meg, nem a. Kórházban fekvestol félek hanem hogy beteg lesz a másik baba is...

2019. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy hete fekszem bent. Katasztrofa. Terhespatologia. Se wi fi,se tv. Csak az ebedloben,igy akinek fekudni kell,az is kint ucsorog mert megorul. ot agyas kortermek. Valaki mindig horkol,nem tudsz aludni. Kaja szaraz kenyer zsomle ket szeler szalamival reggel este. Mindenki durva szekrekedessel kuzd. A szivacs? 20 eve nem lattam ilyen ocska sarga szivacsokat. Mindenki eros forgo es derek fajdalmakkal kuzd. En meg bent vsgyok,de sajat felelossegre hamarosan tavozok. Nem lehet kibirni. Betegen dolgoznak a noverek,igy ujra felsolegutija van mindenkinek. Megyeszekhely,nagy szul.klinika. 21. szazad.
2019. szept. 24. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Lemaradt,h Sajna a kislanyom (5)ujra bepisil bekakil miota otthon hagytam es sir ejszakankent. Latogatni se johet be 14 ev alatti,csak kint a hideg folyoson lathatom. Iszonyu. :( Kerdezi h mikor megyek haza. Mar felrotta,h minek kellett terhesnek lennem. En öt hete fekszem. Nyaralni sem mentunk,strandra se olyan problemas volt a terhesseg az elejetol,csak az allando szorongas es retteges jutott. Tonkretettem az egesz nyarat. Es meg mindig nem biztos,h nem lesz koraszulott gyerekem. Ha igen es serul,akkor a csalad tonkremegy bele. Ha ujrakezdenem nem vallalnam be. Persze az ember nem igy indul neki,h egy ilyet fog ki. Foleg ha az elso panaszmentes. Almomban se jutott eszembe,h a 6.honapban elkezdek nyilni,mikor az elozo szules kozben sem nyilt ki es csaszarozni emiatt kellett.
2019. szept. 24. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem anya járt így sajnos. Szintén három hónapot feküdt bent, még a 90es években. Azóta sincs jó emléke. Mikor testvéremmel ezek után terhes lett, saját felelősségéte otthon maradt,de végig feküdte a terhességet,nem kelhetett fel hozzám. Én még kicsi voltam, de sikerült velem is megértetni, hogy csak mesét olvasni tud nekem, meg az ágyban játszhatok mellette,felkelni nem tud. Túléltük és nekem sem volt belőle bajom. Szerencsére tesóm is jól van :D
2019. szept. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Betöltött 41. héten befektettek terminustúllépés miatt. 41+3ra megszültem, ez szerda reggel volt, szombat reggel már itthon voltunk. Most a másodikat várom, betöltöttem a 37. hetet, remélem nem fogom megint túlhordani, alig várom, hogy induljon a buli és túllegyek rajta 😁
2019. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1 hét az elején, amíg vártuk, hogy jó helyen van-e és 4 hét a végén toxémia miatt.


Utóbbi esetben tök jó banda alakult ki, 10 éve tartjuk a kapcsolatot egymással.

2019. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél 3 hetet szülésig toxémia miatt. Másodiknál meg ráhúztam egy hetet szülés után komplikációk miatt. Nagyobbik lányunkat nagyon megviselte soha nem voltunk addig külön éjszakára. Délelőtt csomaggal (a biztonság kedvéért) mentünk du 5kor toltak is a műtőbe 😔 2 órás császárom volt másnap délelőtt bélgyulladást kaptam.
2020. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!