Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Orális "élet" terhesség elején?

Orális "élet" terhesség elején?

Figyelt kérdés

Nyilván nem arra gondolok, hogy én kényeztethetem-e a párom, hanem fordítva... :)

Szokott görcsölgetni a hasim, nem tudjuk, merjük-e.

Nehogy baj legyen belőle.


Mik a tapasztalataitok?


Köszi


2010. júl. 15. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs gond a terhességgel ( nem vérzel, barnázol stb) akkor egész nyugodtan lehet, sőt még a szex is! :)

Az elején a has görcsölése ha nem nagyon durva, normális, mert nyúlnak a szalagok.

2010. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

szerintem abból semmi gond nem lehet.én is hasfájós vagyok,de mikor vannak olyan esték,hogy nem puffadok annyira akkor szeretkezünk is és nagyon jó:) bár utána kicsit bűntudatom van,mert vhol azt olvastam,hogy tilos a sex,de remélem,hogy ez hülyeség.

Szóval hajrá;)

2010. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)


De nem is a szexre, hanem konkrétan az ny betűs orális szexre gondolok. :)

Attól félek, hogy jobban, vagy nagyon görcsölnék tőle.

2010. júl. 15. 13:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Dehogy tilos a szex!! Problémamentes terhességnél megengedett, sőt a Babuci is kiegyensúlyozottabb lesz állítólag.

Én 25 hetes vagyok és még mindig szeretkezünk.

2010. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni és ha menet közben bármi kellemetlen lenne, akkor azt abbahagyjátok.
2010. júl. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Menet közben tuti nem, hanem az érdekes, hogy nem terhesen is volt, hogy erősen görcsöltem utána, ettől félek! Hogy esetleg vetélést okoz.
2010. júl. 15. 13:40
 7/7 anonim ***** válasza:
ha félsz akkor ne csináljátok nem hiszem hogy jó lenne ha közbe azon aggódnál hogy nehogy valami baj legyen
2010. júl. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!