Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akkor most ez hogy van?...

Akkor most ez hogy van? Kisterhesen fürödhetek a Balatonban? 4-6 hetesen

Figyelt kérdés
barátokkal mennénk, még nem szeretnénk megoszatni a jó hírt. egy-egy mártózásra ti bemennétek a vízbe?
2010. júl. 15. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a természetes vizekkel nincs gond ha nem görcsölsz nem vérzel vagy barnázol akkor nyugodtan de csak óvatosan az úszással és esetleg óvintézkedésből előtte és utána használj canesten krémet jó locsizást
2010. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
miért ne fürödhetnél? Kimossa belőled a babát a víz? Vagy a fertőzésveszély miatt, Balatonban nem hinném, hogy lennének ilyen problémák.
2010. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
volt itt korábban egy kérdés. még akkor nem tudtam, hogy én is várandós vagyok és azt írtam, hogy miért ne, amíg nem nyílt ki a méhszája, meg nincs panasza. aztán jött egy csomó válasz, sokan már az elejétől kezdve nem fürdöttek. ezért tettem föl a kérdést.
2010. júl. 15. 14:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én fürödnék 9 hónaposan is :)
2010. júl. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézesd meg magad dokival, ha zárt a méhszáj akkor lehet. De a doki úgyis megmondja:)

Jó babavárást:)

2010. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ok. akkor lehet, hogy épp tumultus volt akkor túlaggódó kismamákból :)


köszönöm a válaszaitokat!

2010. júl. 15. 15:03
 7/11 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy kb egy hónap míg bejutok. na majd megpróbálom mondani, hogy sürgős
2010. júl. 15. 15:04
 8/11 A kérdező kommentje:
Balatonra viszont holnap megyek. csak nem lesz belőle baj.
2010. júl. 15. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
Írj ide: www.orvostudakozo.hu :) Itt még ma kapsz választ :)
2010. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Terhesség ideje alatt fokozott a hüvelyi fertőzésveszély, ahányszor kijössz a vízből, cseréld le az alsód sárazra, hogy ne szaporodjanak a gombák, bacik. Addig fürdesz ameddig akarsz. Mi is megyünk a Balcsira augban, már alig várom! :)

17 hetes km.

2010. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!