Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti az iker babaitokat mikor...

Ti az iker babaitokat mikor ereztetek eroteljesen mozogni? Es milyen erzes volt nem fajt? Elozo szulesem csaszar volt 18 honapja van ra eselyem hogy siman szuljem meg az ikreimet? Mind ket baba fej vegu eddig.

Figyelt kérdés
14 hettol erzem oket ilyen lukteteskent de azota sem erzem sokkal erosebben egyszer ketszer de nem ugy mint mikor egy baba volt. 17 hetes vagyok az iker lanyaimmal.
2019. szept. 28. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
20 héttől. Most vagyok 24 hetes, már kezd kellemetlen lenni.
2019. szept. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ese tudnad irni milyen erzes? Ugy ertem egyszere mozognak vagy kulon kulon? Fajdalmas? Te hol fogsz szulni? En az uzsokiban
2019. szept. 28. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kulon-kulon :) A baba tobbet mocorog, mint B baba. Nekem onnantól lett egyertelmu, mikortol mar kivulrol a kezemmel ereztem pici nyomasokat. Nem fajdalmas, de mar szerintem kb a gyomromig ernek, es amikor egyszerre nyomjak a hugyholyagom es a gyomrom, az kellemetlen. En Tatabanyan fogok szulni :)
2019. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Siman fogsz szulni vagy csaszarral? Kis lanyok fiuk? Vagy vegyes nemuek? Sok boldigsagot es egezszseget
2019. szept. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!