Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mit tennétek? 😢

Ti mit tennétek? 😢

Figyelt kérdés

Ma volt az első ultrahangos vizsgálatom. Az uh szerint 8-9 hetes terhes vagyok, (2 cm, ha jól emlékszem) vagyis igazából ez nem is terhesség, hiszem nem talált szívhangot az ultrahangos...


Szerinte a testem nem ismerte fel (még), hogy rossz a terhességem. Általában korábbi stádiumban magától megtörténik a vetélés, vagy nem tudom minek is nevezik ezt. Az én esetemben viszont a testem továbbra is terhességként kezeli, minden téren produkálom a tüneteket a terhességi hormonok miatt.


3 javaslatot adott:


1. Várni 1-2 hetet, hátha magától beindul...


2. Gyógyszeres kezelés


3. Beavatkozás


Ott egyáltalán nem tudtam dönteni, minden összeomlott bennem... persze nem is kérte, mondta hogy gondoljam át.


Szerintetek várjak? Van értelme másik ultrahangnak?


2019. okt. 7. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy kényes téma, specifikus választ nem tudok adni, de az biztos, hogy sosem árt több orvos véleményét meghallgatni, én másnál is megcsináltatnám az ultrahangot. Ha ugyanazt mondja, akkor szakmai megerősítés, ha meg esetleg mást akkor jó ha minél előbb kiderül, hogy valójában mi is a helyzet.
2019. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
És sok erőt kívánok neked az elkövetkezendő időszakra!
2019. okt. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A környéken lévő legjobban felszerelt uh-ost keresd meg (általában a 4D uh ilyen), és ott kérj olyan szonográfust, akinek magasabb vizsgái vannak és problémás esetek vizsgálatát is végezheti.
2019. okt. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem Magyarorszagon élsz?
2019. okt. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem, Hollandiában élek, ide jöttem férjhez. Miért?
2019. okt. 7. 18:53
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp várni!!!
2019. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Mert Magyarorszagon nincs gyógyszeres megoldás. De nem is havasoknak ilyenkor semmi mást, mint várni még egy - két hetet. Xarul hangzik, de amellett hogy a testednek jobb, ha magadtól vetelsz el, gazdaságosabb is neked is, és a biztosítódnak is. Abortusznál fizetned kell mindenképp az eigen rizikot
2019. okt. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, tanácsokat.

Mennyi az esélye annak, hogy a vetélés bekövetkezik az elkövetkező 1-2 hétben? Lehet buta kérdés, de ha esetleg van akárcsak tippetek, írjátok meg.

2019. okt. 7. 19:05
 9/18 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm a részletes magyarázatot. Igazából az anyagiak most nem foglalkoztatnak. De értem, hogy többet kellesz fizetnek jövőre.
2019. okt. 7. 19:08
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem jövőre, még iden: az eigen rizikó mindig adott évre van.


Amúgy beszelj a szülésznővel, aki megvizsgalt, vagy akár a háziorvosoddal, ők tényleg a te érdekedet nézik, amikor javaslatot adnak, hogy szerintük mi lenne a legjobb.

2019. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!