Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok és...

36 hetes terhes vagyok és erős szűnni nem akaró száraz köhögéssel közdöm . Nem lesz baja a babának hogy enyit köhögök? Van valmi gyógyszerrá amit szedhetek?

Figyelt kérdés
Mentát gyömbért mézet eszem ,iszom de semmi.Nem tudom magam este kialudni a sok köhögéstől fáj a hasam es sokszor még beszúr is.
2019. okt. 20. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úúúú ez a betegség nekem nem terhesen volt anno. Nagyon alattomos és nekem egy hónapig tartott. Rettenetesen kimerültem tőle. Menj dokihoz. Biztos hogy van olyan értelmes gyógyszer ami segíteni fog. Ezekre a házi praktikák és placebóval felérő sz*ok nem jók sajnos.
2019. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem gondolom, hogy árthat a babának, de azért magad miatt menj el dokihoz, adjon valami ,állapotosan szedhető csodaszert. :)

Egyébként én hagymateat ittam anno (még nem terhesen) szűnni nem akaró köhögésre, illetve Riccola cukorkát.

Boldog, kiegyensúlyozott anyukának egészséges a babája - vigyázz Magadra! :)


23hkm

2019. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kitartást és gyógyulást kívánok! Én mindkét lányommal így voltam az utolsó hónapban. Császárkor majdnem megfulladtam, úgy koncentráltam, hogy ne köhögjek, amíg az anesztes a gerincembe szúrta az érzéstelenítőt. A gyerekeimnek semmi baja nem lett, de én kikészültem rendesen. Átvágott hassal sem volt leányálom...
2019. okt. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ❤ 2 hete tart de holnap megyek orvoshoz hátha kapok valamit.
2019. okt. 20. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez ilyen elhúzódó sajnos 🥺 kitartást! Remélem a szülésig elmúlik
2019. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez 4 hete tart, kb semmi nem segít. A doki azt mondta sajnos ki kell várjuk amíg elmúlik. 😞
2019. okt. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!