Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a babának nem lenne ferincv...

Ha a babának nem lenne ferincvégződése, vagy nyitott hátgerince lenne, akkor is intenzíven mozogna?

Figyelt kérdés

bár egyszerre 2 doki vizsgált,nagyfelbontású uh-n,mind a 2-en mindent rendben találtak,de én még félek,hogy nincs -e baj a babával!

Ha baj lenne,a gerincével,akkor mozgatná a lábacskáit?

Volt /van valaki hasonló cipőben?

23 hétben járok


2010. júl. 17. 07:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyitott gerinccel ugyanúgy mozog a baba, mintha nem lenne semmi baja. (A nyitott gerinc nem gerincvelö-sérülés, hanem csonfejlödési rendellenesség)

DE ha KÉT orvos is azt mondja, hogy nincs ilyen baja a babádnak, akkor ne igedeskedj. Ne tedd tönkre a terhességet felesleges képzelödéssel, ha valaki rendesen jár terhesgondozásra, akkor nem valószinü, hogy ilyen komoly dolgot ne vennének észre.

2010. júl. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kismama! Nem értelek, miért forgatod magad felesleges dolgokon és aggódod túl ezt a gyönyörű időszakot?!

Ha mindent rendben talált 2 orvos is, akkor már csak hihetsz nekik, nem egy magzatot vizsgáltak már életük során...


BOLDOG BABAVÁRÁST!

2010. júl. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, minden rendben lesz, feleslegesen ne idegeskedj! Amúgy meg a nyitott gerinc sem mindig olyan veszélyes! Apámnak 50 éves korában derült ki, hogy nyitott gerinccel született, csak nem vették észre!
2010. júl. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az uh-on nem nézték a gerincet?Ilyenkor alaposan megnézi és mindig mondja.hogy követhető,ép stb.Nálad nem?

Szerintem sem kellene idegeskedned,azzal a babának is ártasz.

Nyugi,én már csak tudom hidd el.Nálam jobban szerintem nem parázott még senki terhesség alatt,de nem szabad vele foglalkozni,mert utána más sem tölti majd ki a napjaidat,perceidet mint az aggódás és a félsz.ha nem tiszta valami akkor pedig kérdezd az orvost,köteles elmondani,hogy mi van veled és a babával,bármit megkérdezhetsz,inkább minthogy magadban rettegj.

2010. júl. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm,hogy tartsátok bennem a lelket!

16 hetesen az AFP eredményem jó lett,és a 18 hetes genetikain sem találtak semmi bajt.

Csak ez az uh...

Jövőhéten ha meglesz a cukorterhelésem,akkor utána annak az eredményével megyek a dokuhoz.

Betöltöm a23 hetet,csinál uh-t,vagy csak az utána való héten mikor 24 hetes leszek?


Mégegyszer köszönöm a segítséget!:)

2010. júl. 18. 08:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!