Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt akinek a 12. héttől...

Lili980909 kérdése:

Volt akinek a 12. héttől jöttek a rosszullétek?

Figyelt kérdés

3 napja 0-24ben hányingerem van.kibirhatatlan

Epés hányás semmit se kivánok mindentől felfordul a gyomrom az ágyból nem igen merek kikelni.ha fekszek ugy türhető.

12 hét utan lehet szedni dedalont vagy cerucalt?


2019. okt. 27. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
12+1 hánytam először, és 5-6 hetig minden nap. Reggel megittam a teát, kihanytam, majd utána ittam egy másik bögre teát és jól voltam. Ha kihagytam a reggeli teát, egész nap rosszul voltam.
2019. okt. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En az elejetol hanytam, de a 12. Het utan lett csak igazan durva!

Dedalont nekem nem engedett a doki, mert állítólag kabito hatasa van. Nekem b6ot mondott, ami persze semmit sem ert :)


20hkm

2019. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28.hétig hánytam, azóta csak bizonyos szagokra. Nem szedhettem rá gyógyszert csak B6vitamint. Figyeld meg mire jön leginkább az inger azt kerüld, illetve próbálj meg az etkezesre odafigyelni.
2019. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!