Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor hány hetes vagyok?...

Most akkor hány hetes vagyok? A doki megkavart

Figyelt kérdés
Sziasztok. A 37.hetemet töltöm most már,utolsó menses alapján, viszont a nőgyógyász már az utolsó 2 alkalommal is 1 héttel többet írt a kiskönyvembe,tehát szerinte most már 38 hetes terhes vagyok,normális esetben akkor érkezne a baba amikor ő úgy gondolja de tervezett császár esetén? Akkor egy héttel hamarabb megcsászároznak mint az eddig tartott dátum? Azt sem tudom egyébként hogy az hogy működik,időpotot kérek a szüleszeten? Segítsetek légyszi,fiatal első babás leszek :(
2019. okt. 28. 04:06
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha nincs választott orvosod,kérdezz rá a nőgyógyásztól,amikor mész NST-re.

Egyébként elvileg az utolsó menstruációtól szokták számolni a terhességet. Persze később a baba mérete alapján lehet,h más időpont is szóba jöhet,de az utolsó menstruáció a mérvadó alapesetben.

Az a biztos,ha rákérdezel,végülis túl sok időd már nincs.

És ha 100%,h császár,akkor előre megmondják,mikor kell befeküdnöd. Én így tudom.

Jó egészséget!

2019. okt. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
És mi van akkor ha valakinek nincs minden hónapba menstruációja, és mondjuk az utolsó menzeszre három hónapra esik teherbe? Akkor is az utolsó menzesz a mérvadó? Nem hiszem.
2019. okt. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Ő a méretei alapján úgy látja,hogy 38 hetes vagy.Barátnőm is így járt.Nagy volt a baba.
2019. okt. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Én mikor szültem, a védőnő szerint 39 hetes voltam (ő mensi alapján számolta), az orvos szerint 38 hetes voltam (ő uh alapján számolta), a zárójelentésemre már 37 hetes voltam, ezt fogalmam sincs, hogy honnan szedték.

1 hét eltéréssel ne foglalkozz, ha most megcsászároznának is, készen állna a baba a világrajövetelre. 39, vagy 40 hetesen császároznak, olyan mindegy. De általában kivárják a 41. Hetet, ha semmi nem indokolja a hamarabbi császárt, a baba jól elvan. Ott meg már tényleg mindegy lesz, hogy most 40 vagy 41 hetes terhes vagy valójában.

2019. okt. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!