Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tul vekony a mehnyalkahartya?

Tul vekony a mehnyalkahartya?

Figyelt kérdés
Ma voltam ultrahangon . 11. Ciklusnapon ,a papiromon a kovetkezo van : 68×40×42 mmes Afl. Uterusban 2 mmes endometrium.
2019. okt. 29. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Ez elég vékony 😳 800 mg E-vitamin, napi 1 dl jó minőségű vörösbor, napi fél-1 liter kaukázusi kefír, méhpempő tud segíteni!
2019. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első szerintem valamit félreértettél. Nem 11. Dpo hanem 11. ciklusnap. Tehát most lesz csak ovuláció. Ilyenkor semmit nem jelent a nyálkahártya mérete, az a progeszteron hatására kezd megvastagodni. Ciklus végén kellene megnézni milyen vastag. 25-26. napon.
2019. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végigcsináltam néhány mesterséges megtermékenyítést és ovu előtt már sokkal vastagabbnak kéne lennie. Ilyen vékony méhnyálkahártyánál a doki már nem volt bizakodó, akinek ilyen volt és emelte az E-vitamint, meg a fent leírt praktikákat ajánlotta még.
2019. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!