Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességnél minden esetben...

Terhességnél minden esetben sötét lesz a mellbimbó udvara és színe? Illetve a hasnál a függőleges vonal színe is megváltozik? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés

Én eddig ilyen jellegű változást nem tapasztaltam, remélem nem is fogok, vagy nem nagy mértékben. Tudom, a babavárás velejárója a test megváltozása, de nem tartom gusztusosnak a hatalmas, sötétbarna mellbimbókat, illetve függőleges csíkot a hason. Úgy vagyok vele, hogy ha magamat nem tudom így elfogadni, a páromnak sem fog tetszeni, sőt, talán odáig el sem fogunk jutni, hogy láthassa, mert nem fogom megengedni.

15 hetes terhes vagyok, eddig semmilyen kellemetlen változást nem tapasztaltam szerencsére.


2019. okt. 30. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkettő kialakult. A bimbó sötétedés a második trimeszter elejére már biztos, a sötét csík pedig csak a 25. hét körül.
2019. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi bajod van? Mi az, hogy nem fogod megengedni hogy lássa? Takargatod magad amíg meg nem születik a babád? Vicc :D Szerintem ezek a legkevésbé zavaró dolgok a terhességben, tudlak irigyelni ha ez a legnagyobb problémád :D
2019. okt. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik terhességem alatt sem jöttek elő ezek
2019. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem jött elő. De engem jobban zavart a hányás, hasmenés. A külső sokadlagos szempont.
2019. okt. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se jött elő. Ezek is csupán olyan dolgok, hogy előfordul hát, mint pl a stria. Van akinek az elején szakad a bóre. Van akinek az utolsó 1-2 hétben. Van aki megússza
2019. okt. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mellbimbóm második trimeszterben sötétedett be. Félidő után lettek striáim. A csík pedig a 30. hét körül jött elő. Tudhattad hogy ezzel jár a terhesség. Minek vállaltad ha ilyenektől fosol? Mi lesz veled ha ne adj isten megcsászároznak? Soha többet nem vetkőzöl le a párod előtt?
2019. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A mellbimbóm nrm sötétedett be egyik terhességemnél sem, a linea n. 36. héttől jött elő mindkétszer. 16,5 hónapos most a kisebbik gyermekem és még mindig látszik. Engem abszolút nem zavar/zavart.
2019. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem a második trimeszter elején elkezdett baromi halványan látszani, és pár hete lett egyértelmű a linea nigra. A mellbimbóim nem érzem, h sotetebbek lennének.

Szm a parodnak ezzel nem lesz semmi baja, de ha félsz ettől, beszéljetek meg, hogy megnyugtathasson. :) őszintén, bennem fel se merült, hogy ez ne tetszene valakinek, én büszkén viselem a sötét csikomat :D


24 hkm

2019. okt. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!