Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mutatnátok 15-16. hetes pocak...

Mutatnátok 15-16. hetes pocak fotókat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vannak itt olyanok, akik első babások és a 15-16. hetében járnak a terhességüknek? Mutatnátok pocak fotókat?

Azért érdekelne, mert nekem inkább olyan kinézetem van, mint aki simán csak sokat evett és meghízott, mintsem aki terhes.😏

Akinek van kedve, attól szívesen venném, ha megmutatná milyen a pocakja.


2019. nov. 5. 14:58
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nekem kb most ekkora.😮 De jó neked. Én örültem volna, ha később kezdek el pocakosodni. De ha már pocakom van, legalább lenne szép terhes pocak formája a jól lakott óvodás forma helyett.😄 Nekem már új nadrágok kellenek, mert semmi nem jön rám, illetve nőttek a melleim is, legalább egy méretet, így az ingjeim is mind szűkek már rám mellben és kigombolódnak.😄
2019. nov. 5. 21:37
 12/13 anonim ***** válasza:
55%

Második baba:

[link]

2019. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem szültem, de szeretnék, azért csatlakozom, hogy én is érdekelődhessek


Gratulálok mindenkinek🙆😊🤗

2019. nov. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!