Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki pár hónap...

Van itt olyan aki pár hónap járás után lett terhes?

Figyelt kérdés
2019. nov. 22. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fél éve voltunk együtt, amikor terhes lettem. Ennek már 6 éve, nemrég született a második.
2019. nov. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
(3. napon)
2019. nov. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

10 hónap után.

Már együtt is éltünk előtte, és jegyben is jártunk.

2019. nov. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

8 hónap járás után lettem terhes, megtartottuk.

A gyerek 3. szülinapján elváltunk....

2019. nov. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
10 hónapja voltunk együtt mikor úgy döntöttünk jöhet a baba (jött is rögtön), akkor már kb 7 hónapja együtt éltünk. Egzisztencia rendben volt és nem is voltunk már olyan nagyon fiatalok. Jelenleg 1 éves a fiúnk, egyelőre minden szép és jó. Nagyon szeretjük egymást és a közös kis családunkat.
2019. nov. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Horaires ***** válasza:
100%
Mi a második hónapban költöztünk össze, s az ötödik hónapban lettem terhes. :)
2019. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Elso evfordulonk utan lettem terhes. Nem eltünk meg együtt sot tavkapcsolat volt. Mire eldönthettük volna mi legyen a termeszet döntött helyettünk es missed ab lett. Azota mar eltelt par ev de gyerekünk meg nincs viszont meg mindig együtt vagyunk
2019. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap után, most született meg a baba.

Össze is házasodtunk és költöztünk közben.

2019. nov. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
8-9 hónap után döntöttünk úgy hogy jöhet a baba. Viszont csak erre rá 8 hónapra sikerült teherbe esni. Szóval szűk másfél év után lettem terhes. Lassan megszületik a mi gyönyörű kisbabánk :)
2019. nov. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen ennek így nagyon értelme, mármint itt statisztikát készíteni. Rengeteg ember, sőt a legtöbb, nem gyakorizik, nem lesz az itt kapott infó releváns. Aki mégis itt van, ott is nagy a szórás. Részemről az első gyermek jött viszonylag korán,fél éve voltunk együtt mikor terhes lettem. 4 évig bírtuk, pontosabban bírtam vele. Nem bántam meg, a gyermekvállalást ofkorsz, a kapcsolatot, a pasit, férfit nagyon. Másodjára (igen, vérlázító módon két fiam van két férfitól)már több idő telt el, de tervezett volt ez is, az is. Utóbb már megfontoltabban. Elsőnek 26 voltam, másodjára 34, de ez sem jelent semmit, van, akinek megy 20 évesen is felelősen. Én nem ilyen voltam. Bármi történhet Veled és bármiképp alakulhat a sorsod, egy biztos, semmiképp nem lesz hatással rá egy gyakorin gyűjtött statisztika. Még csak normál kontrollcsoportot sem lehetne itt gyűjteni. Sok mindenben hasznos tud lenni, persze, én sem látogatnám, ha nem gondolnám így, de ilyen ügyben semmit sem segít, hidd el...
2019. nov. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!