Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és kicsit parázok ettől a mit lehet enni és mit nem fejezettől. Karira waldorf salátát szeretnék készíteni, az ugye nyers zeller, lehet nekünk ilyet enni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 22. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak nagyon mosd meg.
2019. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2019. dec. 22. 14:21
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyers húst, nyers tojást és bizonyos sajtokat nem ajánlják. A zöldségtől nem kell tartani
2019. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Istenem ezek a kérdések. Mosd meg rendesen, és a majonéz ne legyen nyers tojásos. Nem atomfizika...
2019. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A zöldségnek az a lényege, hogy nyers és friss legyen. Mit kell ezen túlgondolni?
2019. dec. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

Nekünk?? Te és még ki?

Egyébként meg zöldség, mosd meg és pucold meg, aztán ennyi. Mit parázok úgy, mintha valami mérget ennétek?

2019. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Ha a tojás dzalmonella ellen kezelt még akár majonézt is lehet..


Bár ilyenkor a boltiból csinálom azartárt feljavítva mustárral borssal stb..


Nyers hal ( szusi) és nyers hústól kell óvakodni.

A bem visszavezethető helyről származó mézzel is óvatosan kell vánni a botulizmus miatt.

Lágy oenészes sajtok is lehetnek vezsélyesek, bár a dokim azt mondja, hogy ha az is ellenőrzött hel, akkor nw aggódjak / azért nem ettem. Csak hőkezelve camambertet)

2019. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes vagyok és egyszer nem paráztam azon mit lehet enni és mit nem.. Ami jól esik megeszem. Sokan kicsit túlzásba estek ezzel a kaja parával. A nyers húst ezelőtt sem ettem meg, hát ezekután sem fogom. Nem is értem ez a nyers zöldség kérdés dolgot. A legtöbb zöldséget nyersen érdemes megenni, mivel úgy marad meg benne a legtöbb vitamin.
2019. dec. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!