Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Természetes az átlátszó...

Természetes az átlátszó folyadék terhességnél?

Figyelt kérdés
WC-zés után, mintha szivárogna a magzatvíz. Az álaga átlátszó, szagtalan folyadék. Olyan, mintha nem tudnám visszatartani a vizeletet, és kifolyik a vége. De nem azt érzem, csak egész egyszerűen felállók a Wc-ről, meg tisztító magam, és ahogy felhúzom a nadrágomat rögtön megjelenik ez a folyadék. Nem tudom másként leírni, mert igazándiból nem tudom mi ez. Egy hete voltam nődoktornál, és méhszáj nem volt nyitva. Mi lehet ez? 24+3hetes babás.
2008. nov. 19. 06:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is többször is előfordult már ilyen folyás, sem színe, sem szaga nem volt. Normális, de azt nem tudom, hogy hogy lehet megkülönböztetni a magzatvíztől, én is mindig attól félek, ill. féltem, mikor ilyen folyásom volt, hogy a magzatvíz szívárog. Ha nagyon aggódsz, érdemes megnézetni magad orvossal. Boldog babavárást! 39 hetes kismama.
2008. nov. 19. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem ugyanez volt én is megijedtem, de valószínűleg még marad egy kis vizelet benned és ilyenkor az folyik ki!

De azért kérdezd meg a dokidat.

38hetes kismama

2008. nov. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!