Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A köldököm és a gyomorszájam...

A köldököm és a gyomorszájam között ma reggel óta fájdogál. Ha ülök, nem nagyon érzem, de amint felállok és kiegyenesedem, ilyen görcsölő és belenyilalló érzésem van. Mit érezhetek? Szükséges azonnal orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 11:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, az lemaradt, hogy ma vagyok pont 17 hetes.
2020. jan. 2. 11:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, ha azt érzed amit én akkor nagy valószínűséggel hasizmaid nyílnak széjjel. Nem tudom hanyadik terhességed. Nekem a második kb 2 hete érzem, hogy fáj. A fiam után nagyon szét volt nyílva a hasizmom, tornával sikerült helyreállítani, de tudtam, hogy egy újabb terhességnél ismét elő fog jönni a probléma (igazából annyi is elég volt, ha nem tartottam karban rendesen).
2020. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mostmár bal oldalt is érzem és határozottan inkább görcsölés... Ha hazaérek, egyből lepihenek, hátha holnapra elmúlik.


Ha az, ami neked volt, kb meddig tarthat?

2020. jan. 2. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a gyomorszáj körül fáj, akkor nem a babával van gond. Máj, hasnyálmirigy, epekő. Sok nő lesz terhesség alatt epeköves. Menj el a házi orvoshoz, ő elküld laborba, és hasi uhra. Ha epekő, akkor megszívtad, nem műtenek terhesen. Diétázni kell, és túlélni a görcsöket míg megszülsz

Nekem epeköveim lettek, pokollá tette a terhességemet. Alig vártam, hogy megszüljek, és megműtsenek. Nekem is gyomorszájtáji fájdalommal indult, és kisugárzott mindenhova. A görcsöket nospával oldani kell, mert méhösszehúzódást eredményezhet, és koraszülhetsz.

2020. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 16 hetesen mentőt hívtam ki mert annyira fájt a hasam, hogy a földön fetrengtem. Nekem egészem a gyomorszájam fájt, és a legvalószínűbb, hogy az izmok a gyomor körül görcsbe álltak, de sajna nem derült ki, hogy pontosan mi az. Kaptam 2 paracetamolt a mentőstől, ami szép lassan csökkentette a görcsöt, majd el is múlt, utána megfigyeltek.
2020. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!