Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van ilyen? Nagyon szeles...

Van ilyen? Nagyon szeles vagyok ami még nem is lenne annyira probléma csakhogy ami távozik hátul az extra kellemetlen szagú kb 5 hete.

Figyelt kérdés

Van ilyen tapasztalat vagy valami más lehet a probléma? Segítsetek légyszi.

30 hetes km


2008. nov. 19. 09:41
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ciki de nem tudom mit tegyek!
2008. nov. 19. 09:42
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Bocsi,de én ezt nem értem......
2008. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem az egész terhességemre jellemző a gyakori székelés és a szelesség.

Én az étellel próbálom befolyásolni. Ha tudom, hogy orvoshoz megyek, kihagyom a tejet és a gyümölcsöket eőző nap és aznap. :( Más ötletem sajna nincsen.

Nekem is nagyon kellemetlen az egész!

2008. nov. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi csak elég kellemetlen. A pukim nagyon durva szagú. Ennél világosabban nem megy.
2008. nov. 19. 09:52
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen,mostmár értem,bocsi.Nekem is volt ilyen.Azután magátol elmúlt.....
2008. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is így van, bár én még csak 13 hetes vagyok, de szinte minden estére kiszabadul belőlem az egész napi szeles cucc és sokszor már magamat utálom a szaga miatt. Úgy vettem észre, ha több szénhidrátos ételt eszem, akkor fokozottabb az erőssége és a szaga is.

Tényleg nagyon kellemetlen.

Talán kevesebb pukkasztó kaja lehet a (fél)megoldás.

Minden jót!

2008. nov. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Remélem minél hamarabb elmúlik mert ha emberek között vagyok ez irtó ciki lehet. Köszönöm a tanácsokat is. További boldog babavárást nektek és mindenkinek könnyű szülést ha eljön az idő!
2008. nov. 19. 10:03
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

:DDD sziasztok!

Látom azért vannak még vagány csajok,akik meg merik kérdezni a "rosszabb" oldalát is a terhességnek.

:DD ha dokihoz megyek nekem is kerülnöm kell pl az almát.......:DD

Szép napot Nektek!!

2008. nov. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Úgy lesz. Köszi:)
2008. nov. 19. 10:05
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az aszalt gyümölcsök verik ki a biztosítékot, de hát muszáj ennem a székrekedés elkerülése érdekében, meg nagyon egészséges is... az is ciki, hogy néha úgy csúszik ki a puki, hogy észre sem veszem! Csak utólag próbálok köhögni, meg ilyesmi :-)

27 hetes

2008. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!