Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lh tesztet lehet jostesztket...

Lh tesztet lehet jostesztket hasznalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok 3 napom van a nemvartig van egy lh tesztem itthon ha azt megcsinalom es eros pozitiv akk lehet baba van a dologban?

Reggeli vizeletbol csinaljam ugyanugy mint a Hcg tesztet?


2020. jan. 8. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Lh mindig kimutathato a vizeletben.

Ezert nem eleg egy teszt tobb napon kell figyelni ha erosodik akkor jo eselyed van a terhessegre..

2020. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne csináld meg sehogy, mert baromság. Várd meg a menzeszed idejét, és ha nem ön meg, akkor terhességi tesztet csinálj.
2020. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd nekem full pozi volt az Lh tesztem amikor babás voltam. 2 nappal a nemvárt előtt, de a hcg is az volt már. Én kíváncsiságból csináltam, hogy vajon működik e, és nekem működött. Előtte ciklusokban is csináltam amikor nem volt baba, akkor csak halvány csík volt. Én azért csináltam meg, mert gondoltam már úgysem kell az LH teszt és volt itthon vagy 5 db. :)
2020. jan. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Reggeli vizeletbol csinaljam? Vagy ha napkozben csinalom es pozitiv akkor is jo jel ha pozitiv?
2020. jan. 10. 15:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A reggeli első a tuti
2020. jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!