Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is nagyon kerek lett a...

Más is nagyon kerek lett a végére? Most járok 18 kg-nál és még van egy jó pár hetem vissza, eléggé meghíztam.

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy nem tettem meg érte mindent. Jó étvággyal eszem, változatosan, nagyon szeretek enni és desszertet is. Mindig is így voltam, mégis vékony testalkatú vagyok (voltam..)

Most jó kerek az arcom, kis toka is lett, a karom vastagabb, a combom vizesedik így azt nem tudom, ott mennyi az, ami zsír, de jó vastag, összeérnek. A fenekem nagyobb, de jól ellensúlyoz legalább, mert a pocakom óriási nagy. Ijesztően nagy, oldalra és előre is.

Akárki lát, megjegyzi, hogy jó sokat híztam.

Ha ugyanúgy eszem, miért történt ez? Amúgy ha szültem, utána sem fogok fogyózni, ha kövér alkat leszek a soványból, legalább ezt is meglátom, milyen úgy. De más is járt úgy, hogy sokat szedett magára a normál életmóddal? Vagy ilyenkor vissza kellett volna fognom magam?


2020. jan. 24. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
28%

Hát erről beszélt Norbi :D

Amúgy én is vagy 25 kilót híztam az első terhességemnél, a masodikkal ugyanolyan táplálkozás mellett összvissz 10-et! A második nagyobb baba lett pedig. Ezek hormonális dolgok, terhesség alatt lehet enni, legfeljebb az étel minőségén kell változtatni.Sok zöldség, semmi szénhidrát... Ha terhesség/szoptatás alatt ez nem is jön össze, a baba fél éves kora utan már el lehet kezdeni a diétát, sportot...hogy visszanyerd a formádat.

2020. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jaj Norbi :D ha még szednék fel 25 kilóig mondjuk, akkor is 70nel mennék szülni, abból egy 10 szerintem nem én vagyok, hanem a picim és a környéke úgymond. Én csak 60nal döntgetek be a hálószobába. De ő meg nekem bottal piszkálva kategória. Nem egy ilyen kis löttyent mellű feminin pasi az álmom :D

Köszi a példát. Hát meglátjuk. Nem változtattam étrendet mert szerintem úgy egészséges, hogy napi 5 étkezés, reggelire kiadós, sok zöldséggel megrakott szendvics, tojás, ilyesmi, tízóraira gyümölcs vagy kefir, ebédre normális főtt étel, ami épp jön, desszert, uzsonnára valami mag, dió, aszalt cucc, vacsora meg hideg étel, saláta, túró, amihez kedvem van. Este 7 után nem szoktam semmit enni. Napi 2 liter vizet iszom és legalább fél liter tejet is. Így tanultam, így csinálom. Ha ettől hízom hát istenem.

2020. jan. 24. 21:10
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ne aggódj ezen! Én 47 kilóval kezdtem és 64 lettem a végére. Most egy évvel a szülés után megint 47 vagyok úgy hogy picit tornázom hetente 3x ha tudok, de nem eszem "másképp". Még mindig szoptatok de ez nem tudom mennyire számít.. úgyhogy ne is foglalkozz a kilókkal egyelőre! Érezd jól magad!
2020. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen jókat eszel. Norbi boltjában eddig sem voltam, de ezután még véletlenül sem fogom betenni a lábamat.

Reklám ide vagy oda, nem pont azokat kellene a szájára vennie, akikből eddig él az egésu családja. A szülés után a legtermészetesebb dolog a plusz kiló és pont bicskanyitogató, hogy amikor a női test a fizikai teljesítőképességének határán van, valaki azzal baxogatja a kismamát vagy a friss anyukát, hogy kövér /fogyjon le.... Persze, az még nem látott kisbabát, aki egész nap szopik, anyja fizikai közelségére van szüksége. Sportolni ilyenkor idő és lehetőség nincs, diétázni pedig szoptatás alatt nem lehet. Nem mondom, hogy törődjünk bele egy esetleges szétfolyásba, de enyhén szólva igazságtalan és hazug megközelítése a válásokért hibáztatni az anyukákat!

2020. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első babánál 59ról 76ra híztam. Szülés után két hónappal már 58 kg voltam.

Most a második babánál vagyis még előtte felszedtem pár kilót, így 63 voltam mikor teherbe estem és 84 kg a szülés napján. Szülés után pár nappal 71. Szerintem hamar le fog menni, még mindig sok rajtam a víz. Mindkét gyerekkel a második trimeszterben jött fel sok kiló. Szerintem ne keseredj el, lényeg az egészség! És a kilók nem biztos, hogy megmaradnak.

2020. jan. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy vizesedsz is?

Én az utolsó hónapban ettem jó étvággyal, 12kilót híztam a terhesség alatt. De ez teljesen alkati dolog. Majd leadod...vagy nem. Ez az időszak nem erről szól :)

2020. jan. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Én 33 és 14-et híztam, de rajtam eleve volt plusz. Most viszont elhagytam a glutént, mert már kezdek viziló kinézetű lenni. Sokkal jobb azóta, mert a glutén csinálta a legjobban az étvágyamat. Próbálj tészta helyett krumplit, rizst enni....
2020. jan. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 59 el kezdtem és most tartok 82 nél, még 1 hónap van hátra 🤔🥰 az elején fogytam 7 kgt rengeteget hánytam, hát a 4. Hónaptól vissza is jött egyből az a 7 kg.

Viszont én leginkább csak a 2 trimeszterben híztam akkor volt étvágyam is. Mint írtam elején hányás, semmi étvágy, utána jött a nagy evés, most újra keveset eszem,meg már kicsit figyelek is.

Én a cigit is abba hagytam, lehet az is kozrejatszik ennek a több mint 20 kg nak 🤔😁?!

Szerintem amúgy kicsit se aggódj, alapból a "naggya" le megy szülés után, aztán majd szépen lassan vissza jön a régi test.

Ha nem hagyod el magad akkor szerintem simán vissza mész a régi sulyodra.

Most hogy így vissza gondolok a 2.trimeszterre hát annyira hude sokkal én se ettem többet. És leginkább narancsot ettem meg Kaliforniai paprikát 😂 de valahogy ez a 20 kg csak itt van.

Nekem lettek szép kis striák is oldsldt.

2020. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a tej az sok,minek kell felnott embernek tejet inni egyaltalan. En azt melloznem.
2020. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 khniki ***** válasza:
53%
20 kg plusszal mentem szülni. A nagyja nagyon gyorsan lement, most 4 hós a babám, 3 kg maradt rajtam, de majd letornázom. Nyugodtan egyél, amennyi jólesik!
2020. jan. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!