Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A nyákdugó távozhatott?

A nyákdugó távozhatott?

Figyelt kérdés
Elmentem délután pisilni és előtte éreztem mintha lenne valami a hüvelyemben. Pisiltem és kitöröltem, aztán újra töröltem hogy megnézzem mi lehet az a valami, hüvelyi folyásra tippeltem de mikor másodjára megtöröltem magam ahogy húztam el a WC papírt éreztem hogy valami nyálkás nagyobb dolog kicsúszott belőlem. Kerestem a Wc kagylóban de pont a vizes részbe eshetett bele mert nem láttam semmit sem, akkor harmadjára is megtöröltem magam de csak átlátszó nyálkás hüvelyváladék szerűséget láttam a papíron. Esetleg lehetett a nyákdugó ami távozott? Jelenleg pedig 35 hét és 2 napos a pocakban a babám.

2020. febr. 1. 19:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ha nem is az egész! Nekem 36+2-n jött ki, de még egyben vagyunk (39+1, első baba), tehát nem jelenti, hogy azonnal meg is indul, csak készülődik :)
2020. febr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!