Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek a vizeletbe...

Volt valakinek a vizeletbe laphamsejt mitől?

Figyelt kérdés

LAPHAMSEJT 3



Ezenkivul baci 4

Feherversejt 4

És vvt 3


2020. febr. 7. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Laphámsejt gyakori ha van sérülés, vagy fertőzés..

Vagy nem középsugaras a vizelet.



A többi érték is kifejezetten rossz 😕

2020. febr. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Középsugaras vizelet volt?
2020. febr. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen de mitol lehet vajon :(? Csak jovoheten megyek dokihoz..
2020. febr. 7. 06:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Enyhe gyulladás ("felfázás" ?), a laphámsejtek a hólyac vagy a húgyvezeték/húgycső faláról származhatnak.
2020. febr. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ertem . Koszi

:)

2020. febr. 7. 07:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy mosódik bele valahonnan elméletileg. Nekem mióta az eszemet tudom mindig van benne. Hol sok , hol kevesebb. De majd az orvosod megmondja kell-e vele foglalkozni.
2020. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem koszi :) ugy emlekszem elso lanyommal is volt mig a hasamba volt.viszont most par honapja hugyuti panaszom van voltam mar annyi ultrahangon ,2, urologusnal...es csak attol felek h daganat :( mig kb 3 orvos azt allitja nincs az de most ez miatt megijedtem
2020. febr. 7. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!