Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék!? Az önkormányzat...

Mit tehetnék!? Az önkormányzat tudd valamit segíteni!?

Figyelt kérdés

Jelenleg 30+1 hetes kismama vagyok és egyszerűen nem találunk normális albérletet ami árban is megfelelő lenne

Párom múlt hónapban talált munkát így eddig nem is tudtunk nézni mivel nem valami jó az anyagi körülményünk!

36.hetig találnunk kell valamit

Viszont jelenleg van egy ház de rengeteg mindent kell rajta csinálni arról tudd a védőnő is és annyit mondott róla hogy 1 szoba ( már csak festeni kell meg egy kályha csővet be szerezni) mindenképpen legyen megcsinálva

Jót szeretnénk mindketten a picikének


2020. febr. 11. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Tehát finoman fogalmazva a kopasz hátsótokra vállaltatok gyereket..

Nem értem ezt a felfogást. 30 hetes vagy. Volt 30 hetetek, hogy megoldást találjatok a lakhatás témában, ha meg tudom, hogy szarul állok anyagilag nem vállalok gyereket lesz ami lesz alapon,előbb rendezem magam a lakhatást egyebeket. Most hol laktok?

A kérdésedre pedig : bemész az önkormányzathoz és megkérdezed van e önkormányzati lakás, van e várólista milyen feltételekkel kapnátok, van e bármi amiben tudnának segíteni. Ez teljesen önkormányzat függő.

2020. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A páromnak volt egy normális jó fizető munkája de pont a legrosszabbkor vesztete el lakhatásunk is volt de onnan ki kellett költöznünk ! Ő jelenleg az anyukájánál lakik és szintén én is édesanyámnál de itt is ideiglenesen
2020. febr. 11. 08:51
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Ez aztán a felelősségteljes gyerekvállalás!

Az hogy elvesztette a munkáját, bármikor megesik, erre számítani kell. Gondolom volt félretett pénzetek az ilyen esetekre, és a gyerekvállalásra!

Vagy nem??

2020. febr. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Merre felé éltek, hátha jön erre valaki aki tud lakást, önkormányzat sem adja csak úgy.
2020. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

Akkor Te nem is dolgoztál mielőtt teherbe estél?

Akkor is azt tudom mondani, hogy a kopasz popóra vállaltatok..

Jelen esetben nem is értem miért nem költöztök az egyikötök szülőjéhez amíg anyagilag nem tudtok rendbe jönni?

Amúgy ha logikusan végig gondolod ha 30 hét alatt nem tudtátok megoldani akkor miből fogjátok egy gyerek mellett (ami amúgy is rengeteg plusz költség) az albérletet kifizetni?

2020. febr. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam irni mint a kedves utolsó, tipikusan az az eset mikor a... Az önkormányzat tart el mert szüli a semmibe a babát.
2020. febr. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom javasolni, koltozzetek valamelyik szülőhöz, és gyujtsetek közben a pénzt..
2020. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legalább próbáltok küzdeni. Én is azt javaslom, h egyik nagyszülő. Hogy legyen pénz a picire(pelenka, ruha, popsikenőcs, gyógyszer, babakocsi, fekhely ,legyen miben fürdetni stb). Kérj segítséget a családsegítőktől! Ez a ház albérlet lenne?

Oh, ha tudnátok (lehet igen), hányan vállalnak a semmire gyereket. Szülőfalumból kapásból 2 családot tudok, akik csak simán lakatlan házat elfoglaltak(tulajokat nem tudni kik) , szültek 3-4 gyereket. És nem romák!!! Borzasztó.

2020. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!