Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez a vizeletmbe?

Mitől lehet ez a vizeletmbe?

Figyelt kérdés

18 hetesen mentem vizelet vizsgálatra.

Gyakori pisilessel küzdök.Mar terhessegem előtt havonta fájt a pisi , de az inger megmaradt . Számtalan ultrahang volt ,vizel T vizsgálat most mutatta ki először hogy:

Baktérium,feherversejt van a vizeletembe .

Nagyon megijedtem hogy esetleg holyagdaganat :(


2020. febr. 11. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi volna ha nem diagnosztizálgatnád magad, hanem megvárnád míg az orvos mond valamit? A gyakori pisilés teljesen normális terhesen, egyre gyakrabban fogsz ha pld úgy fekszik a baba és a hólyagodat nyomja.A baktériumra lehet kapsz valami antibogyót,a fehérvérsejt pedig akár azért is lehet a vizeletbe mert belefolyt a mintába valamennyi hüvelyváladék..
2020. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bakteriális daganat... persze.


Ha baktérium van a vizeletedben, mindenki először a daganatra fog gondolni, sőt, igazából a bakteriális fertőzés fel sem merül senkiben. Bennem sem. Látatlanul. Eü-végzettség nélkül.

2020. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fertőzésed van, nem daganatod.
2020. febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.Igen tudom hogy terhesség től is lehet viszont nekem már régebb óta áll fent kisebb nagyobb szünetekkel.A dokik annyit mondanak UH alapján hogy nincs holyagdaganat.De valahol azt olvastam hogy biztosat csak holyagtukrozes ad.

De köszi 🙄😇

2020. febr. 11. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha daganatod volna arról már tudnál a vérképedből mivel az meglátszik azon is egy idő után, te meg már régebb óta ilyen panasszal élsz.Ne láss rémeket.
2020. febr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A verekep eddig jó ☺️A vizelet is 1 hónapja csak most mutatta ezeket és azóta erősebb az inger is . Ultrahangos is negatívak a baba is jól van .Remélem nincs nagy baj .😐☺️
2020. febr. 11. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Igyál sokat az tisztítja a húgyutakat.
2020. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!