Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem jelent bajt, hogy...

Ugye nem jelent bajt, hogy csillapodtak a terhességi tüneteim?

Figyelt kérdés
5.hétben járok. Eddig enyhe hasfájást, puffanás, fáradékonyság jelentkezett. Azonban ezek tegnap óta szinte megszűntek. Ugye ez nem lehet baj?
2020. febr. 12. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van, akinek ilyen korán még nincsenek is tünetei. Tapaaztalataim szerint ez főleg az első trimeszterben kb. naponta változik, hogy épp mi jön elő és mi múlik el. Ne idegeskedj és boldog babavárást! 🙂
2020. febr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt az igazi tünetek inkább később jönnek. Nekem, erős pms, puffadás volt a kimaradt menstruációm környékén, utána semmi, 6 hetesen kisebb hányinger, 7 hetesen erős hányinger, 8. héttől hányás. Persze van akinek semmilyen tünete nincsen.
2020. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy nálam is pms miatt volt a puffanás eddig.

Nagyon furcsa még, hogy nem tudom mi van vele a pocakban 😊 így hogy még nem láttam. De biztos minden rendben lesz

2020. febr. 12. 18:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt, hogy 3 napra elmúltak, aztán visszajöttek.
2020. febr. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én elvileg 5 hetes 5 napos vagyok, orvoshoz 7.heten megyek. Nekem is hol van tüneteim, hol nincs. Eléggé rémisztő ez, de bízni kell, hogy minden rendben van. Nem szokott hányingerem lenni, csak az állandó cici fájás meg az érzelmi hullamvasút meg a fáradtság. Néha enyhülnek, máskor meg intenzívebb minden.

Boldog babavárást! Minden rendben lesz.

2020. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Minden másnap van ilyen kérdés. Olvassatok már vissza..
2020. febr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves ötös,

Nekem cici fáját egyáltalán nincs, pedig az szinte mindenkinek van 😀 szóval nem lepődök meg hogy egyedi eset vagyok ezzel 😀

A fáradtság nálam most alább hagyott, szinte semmi tünetem nem maradt. De remelem minden rendben van 😊 azért az ultrahang után leszek kicsit nyugodtabb. Olyan rossz h még nem láttam semmit 😀

2020. febr. 13. 08:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező? Nálam volt rózsaszínes maszat, hát totál sokkot kaptam, rohantam is az ügyeletre. De úgy néz ki semmi baj nincs. Csináltak uh-t, hat hetes a baba és látszódott már a szivpulzalas is. Írtak fel progit azért a bizti kedvéért. Jó volt látni uh-n, h valóban ottvan. Következő (eredeti dátum a nulladik vizsgálatra) 24. E lesz. De már nyugodtabb vagyok, h hamarabb láttam a kis picikét,még ha ilyen para áron is. Te hogy vagy?
2020. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát néha jobban, néha nem annyira jól vagyok 😀

Visszatért az összes tünet, fájdogál a méhem úgy kétnaponta, faradekony vagyok. Valamint van olyan étkezés ami után küzdeni kell h lent maradjon a kaja😀 Az etvagyam is nagyon változó, van amikor kieszem a hűtőt, de ma pl semmi etvagyam nem volt.

Nekem 18-án lesz az első ultrahangom, nagyon várom. Aznap lesz a névnapot, jó lenne egy szivhang ajándékba 😊


A helyedben én is elmentem volna a dokihoz. Én alapból kapok progeszteron pótlást. De gondolom ijesztő lehetett.

2020. febr. 15. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!