Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babámat várom! Van...

Harmadik babámat várom! Van közöttetek kismama aki már 3gyereket szült? Könnyebb lesz a szülés tényleg?

Figyelt kérdés
Anyukám azt mondta, hogy az öcsémet szülte meg a legnehezebben, ő a harmadi gyerek! A védőnő azt mondja, hogy tapasztalatai szerint a harmadik, negyedik baba gyorsabban, és könnyebben születik. A kisfiam 16óra vajúdás után született meg, a kislányom 6óra vajúdás után....
2010. júl. 23. 15:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A fiam és a lányom között 7év korkülönbség van, a lányom és a mostani baba között, pedig 6év lesz...
2010. júl. 23. 15:22
 2/11 anonim ***** válasza:

Anyum mesélt erről...mi hárman vagyunk!! Azt mondta mikor én születtem (én vagyok az első) nagyon szenvedett..21 óráig vajúdott. Amikor a kishúgom (ő a harmadik)...anyu csak annyit mondott viccesen...hogy "csak tüsszentett egyet" és már meg is született a tesó.

23L

2010. júl. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem a saját tapasztalatomból mondom mert én még csak most várom az elsőt,de az anyósom 4 gyereket szült és neki a harmadik volt a legnehezebb azt mondta amikor beszélgettünk róla úgyhogy nem biztos hogy könnyebb lesz.Szorítok

26+2hkm

2010. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak anyukám és a nővérem tapasztalatait tudom elmondani mert nekem egy gyerekem van, de nekik 3.

Anyukám először a nővéremet szülte 37 évvel ez előtt, korán elfolyt a vize de fájásai csak később lettek. 5 napot volt a szülőszobán adtak neki infúziót és attól jöttek fájásai, de nem rendesek, nagyon lassan sűrűsödtek. Akkoriban még nem tudták hogy a víz elfolyása után 48 órával ki kell venni a babát ezért a nővérem oxigénhiányosan született.

A bátyámat rá 7 évre szülte, korán reggel kezdődtek a fájások, apu 8-kor bevitte a szülőszobára és délbe megszületett a tesóm.

Én a bátyám után 9 évvel születtem. 16.-án délután 5-kor kezdődtek a fájások, de a burok csak másnap reggel a kórházban repedt meg, 17.én 10 óra körül születtem.

A nővérem a nagy fiával 20 órát vajúdott a nagy lányával 4-et és most 3 hónapos a kisfia vele 3 órát, azt mondta mire észbe kapott már kint is volt:) Pedig a dokija javasolta neki a császárt mert már 37 éves, de ő nem akarta.

2010. júl. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. volt a legkönnyebb és leggyorsabb, igaz ez az egy indult meg magától a többi inditott volt, de azok is 2 óra alatt meglettek. Azóta (1 hónapja) született még egy bébim, szintén 2 óra, inditott, de elég kemény volt, és nehezen is jött ki, annak ellenére, hogy pici lett.
2010. júl. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem az első 12, a második 8 éves volt mikor született a harmadik. Az első volt a legkönnyebb szülés. A harmadik volt az akinél oxitocint is kaptam, kb 7 óra alatt született meg, míg az első kettő 3 óra alatt.
2010. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Húúú köszike, hogy ennyien írtatok! :))) Nagyon kíváncsi vagyok, hogy majd milyen ütemben zajlik le a szülésem, sajnos az első kettő nekem is indították, mindkettőt 10 napot túlhordtam. :D A fiam októberi, a lányom szeptemberi. A fiam 15:40-kor született, a lányom 15:45-kor :D :D :D Milyen érdekes :) Sok boldogságot mindegyikőtöknek! :)))
2010. júl. 23. 18:38
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja még csak 19hetes vagyok egyébként...decemberi baba lesz :)
2010. júl. 23. 18:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is csak más történetét tudom elmondani.Anyukám velem (első gyerek) már úgy ment a kórházba,h nem tudott leülni,mert kint volt a fejem.Öcsémmel nem emlékszem mi volt... :S

Anyósom mesélte még,h a második gyermekét (páromat) úgy szülte meg,h hívták a mentőket,mire kiértek,már a kezében volt párom (kb.negyedóra alatt)!

Saját tapasztalatom nincs,és nem is lesz valószínűleg,mert első császár volt,most bizakodok a legjobbakban... :)

2010. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
NEKEM 4 GYEREKEM VAN.AZ UTOLSÓ CSÁSZÁROS.DE A 3-DIK 20 PERC ALATT MEGLETT.KÖNNYÜ SZÜLÉST ÉS BOLDOG BABÁZÁST.
2010. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!