Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit mozog a babátok 26....

Mennyit mozog a babátok 26. héten?

Figyelt kérdés
Néha annyira aggódom, mert alig mocorog valamit. PL tegnap is alig "jelentkezett" be? Hanyadik héten kellene többet ficánkolnia?

2020. febr. 18. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam az elmúlt héten, mert alig-alig éreztem. Aztán szombaton a babamozin kiderült, hogy faros, hasal, a háta van kifelé.. ráadásul elöl van a lepény. Ezért érzem gyengén. Lehet nálad is így van.
2020. febr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ikreket várok. A kisfiú nekem sokkal finomabban és kevesebbet mocorog. Néha úgy kell aktivitásra bírni.

Sokat számítanak a frontok is, meg h mennyire figyeled h mocorog e.

2020. febr. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tegnap a meleg fronttól nekem egész nap aludt, estére ébredt fel. Ma nagyon aktív, néha felszisszenek, akkorát rúg. Nem fáj, de úgy azért furán érzem. De inkább rúgjon, mint mikor szívhang hallgatózni kell, hogy megnyugodjak. Nekem szokott befele, lefele rúgni, pl. a húgyhólyagomba vagy a méhszájam felé, na az kimondottan kellemetlen. De összességében sokat mocorog. 26 hkm, első baba
2020. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lassan vissza fogod sirni. 😁

Na. Nálunk vannak napok (2-3) mikor gőzöm nincs mikor alszik, mert folyamatosan mocorog, forog, rúg, kapálózik. Még éjszaka is. Volt olyan hogy pl 3 napig csak kinyomta magát. Gondolom háttal volt. Lustább napokon egy-egy kapirgálást érzek. De változó mindenkinèl az intenzitasa. Én ha pl pihenek, azonnal beindul.

2020. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és az enyém mostanában imád mélyen fejjel lefelé elhelyezkedni a hólyagomat nyomva állandóan, meg az alhasamban mocorog, nem vmi kellemes mert mindent szetnyom ott. Olyankor úgy érzem hasmenésem lesz, de közben nem.

28hetes vagyok. Előző voltam.

2020. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elsővel 18 héttől kezdve mindenki érezte. Nagyon aktív volt, sokszor a bordamat rúgta.


Most várom a másodikat, 26 hetes vagyok és ritkán mocorog azt is gyengén. Férjem csak a 22. héten érezte öt azóta se többet.


Nyugodt baba ráadásul mellső falon van tapadva emiatt nehezebben érzi az ember.


Biztos rendben van, ne aggódj.

2020. febr. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem változó. A 18. héttől érzem, napra napra egyre erősebben. Azonban nekem is vannak olyan napok, mikor kicsit lustább, kevesebbet vagy nem olyan erőteljesen mozog. Én nap közben es este vizszintesben érzem és látom jobban, olyankor van elemében.
2020. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!