Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki második terhességnél...

Volt aki második terhességnél 19. hét környékén sem érzett egyértelmű magzatmozgást? (mellső fali a lepény)

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom amiatt, hogy nem érzek egyértelmű magzatmozgást 18+5 naposan, néha-néha érzek valamit, aztán rájövök ,h. valószínűleg bélmozgás volt. Első terhességnél hátsó fali volt a lepény, most mellső fali, nem vagyok túlsúlyos, bár a hasamon mindig is volt némi felesleg. Dokihoz, csak jövő hét végén megyek, ő korábban azt mondta, h. akkor van para, ha 24. hét után sem érzem. Viszont mindenhol azt látom, olvasom, h. a többedik terhességnél elég hamar érzik a kismamák a mozgást.

2020. febr. 19. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, aztán egy reggel beindult, kb ott 18-19 hét környékén. Azóta sokszor visszasírom a nyugit. A fiammal, hátsó fali lepénnyel az utolsó pillanatig nem volt ennyire durva néha a magzatmozgás és kívülről csak lágy hullámzásnak tűnik még mindig. Nem tudom van e ennek köze a lepény elhelyezkedésének, de más mellső falis is panaszkodott fájdalomra. Majd megkérdezem az orvost.
2020. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia

Én igaz első babas kismama vagyok, de engem már az zavar, hogy 18 hetesen nem erzem a babát

Kismamas csoportokban azt olvasom hogy a legtöbb első babas kismama ilyenkor már érzi a babáját. Teljesen el vagyok én is keseredve ez miatt.

Igaz szakértő nem vagyok a témában, de én is úgy tudom hogy ilyenkor már érezned kellene a babad.

De nyugi, biztosan semmi baj nincsen. Próbálom én is így felfogni a dolgokat.

2020. febr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Iza86 ***** válasza:

Szia.

Én is nagyon aggódtam már

Az első két terhességnél hátsó fali volt

Most mellső fali

21 hetes 4 napos voltam mikor először biztosan éreztem hogy na ő mozdult meg (most néztem meg a kiskönyvembe:-))

Bár nálam azért túlsúly is van

Boldog babavárást

38 hkm

2020. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!