Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel lehet lázat csillapítani...

Mivel lehet lázat csillapítani a terhesség 8. hetében?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok és 38 fokos lázam van. Nem merek semmit szedni. Orvosnál voltam, ő azt mondta algopirint lehet. Viszont azt olvastam azt sem lehet. Mennyire veszélyes a 38 fokos láz a kicsire? Aki volt így hogyan csillapította?

2020. febr. 20. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen lettem influenzás, 4 napig voltam lázas. 38,5 alatt nem vettem be semmit. Utána paracetamolt.
2020. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kék Panadolt vehetsz be. Paracetamol nem árt a babának. 38,5 fölött elég csillapítani
2020. febr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is 8 hetes vagyok és iszonyat beteg voltam hét elején. Engem nagyon megvisel a láz, egy kis hőemelkedéstől is ágynak dőlök.

Panadolt vettem be. Az orvosom is azt javasolta és a gyógyszertàrban is rögtön ezt adták.

2020. febr. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Panadol (paracetamol tartalmú készítmény)

38,5 felett nyugodtan vehetsz be. De a langyos zuhany is jó

2020. febr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!