Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként (8. hónap),...

Kismamaként (8. hónap), milyen apróságnak örülnétek, ami megkönnyítené az utolsó heteket?

Figyelt kérdés

Gondolok itt könyvre , kifestőre, stb.

A barátnőmnek szeretnék valamit ajándékozni , és egyedül az unalomra panaszkodik


2020. febr. 27. 07:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Akkor nyilván sz első bsba. Én pont unatkozni szeretnék kicsit. 37 hetesen.... 🤣
2020. febr. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Hosszú cipőkanál :) oké nem egy ünnepre való ajándék, de amikor soron kívül meglepett vele a legjobb barátnőm, nagyon boldog voltam :)

Amúgy a felnőtt színező remek ötlet, vagy hobbiboltban vehetsz filcanyagot, vattát, játékokat varrni a picinek :)

2020. febr. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%

Én édességnek örültem legjobban :D Iszonyúan vágytam rá, és csomó csokit meg sütit ettem :D

(Nem, nem híztam el tőle, 59 kiló voltam 3 hónappal szülés után - 61-el lettem terhes)

2020. febr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Párna. Mindenhol párna volt, vagy 6 párnával aludtam.


Neked kell ismerni a párod mert látod kinek ez, kinek az esett jól.

2020. febr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Az könnyítette volna meg ha átadhattam volna a terhességet másnak, a többi fenék törlésre sem jó
2020. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%
Én örültem volna a színezőnek és jó filcnek vagy ceruzának hozzá.
2020. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%
Nekem ilyenkor minden vágyam volt egy kényelmes melegítő. Nem tudom hány boltot jártunk át, mire találtunk..
2020. febr. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Én a pedikűrkuponnak örültem a legjobban, mert már nem tudtam magamnak festeni hónapok óta, örültem, hogy le tudtam vágni.

A felnőtt színező engem kifejezetten idegesít, van több is, de mindig csak felhergelem rajta magam, de ha a barátnőd szereti az ilyeneket, akkor tök jó ajándék.

2020. febr. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Mondjuk azt valaki elmagyarazhatna nekem, hogy a cipokanal, párna, csoki vagy melegítő hogy oldaná meg az unalom problémát, mert az istennek se jövök rá.


Kifestőnek én örültem volna. Könyvnek is, ha köze nincs a gyerekneveleshez. Spontán kávézás vagy ebéd a barátnőmmel, vagy egy mozi , kiallitas napközben, esteleg színház este. Szeretek horgolni, így ahhoz fonal, vagy újság mintákkal, egy jó süti recept a hozzávalókkal, egy miniatűr, amit nekem kell összerakni.

2020. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
#7-es vagyok. Még az jutott eszembe, hogy előfizettünk Netflixre és HBO GO-ra is, ott daráltam a sorozatokat. Ez is jó ajándék lehet.
2020. febr. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!