Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg! 4 es fel honapos...

Segitseg! 4 es fel honapos terhesen folyik a tejem?

Figyelt kérdés

Tehat, 4 honapos es 2 hetes terhes vagyok, es kb. 3 napja folyik a tejem mind a ket cicimbol!

Total bepanikoltam, mert erre nem szamitottam, meg arra sem hogy tartos legyen, tehat nem hogy egyszer megmutassa magat hanem kedv szerint folydogal egy egy csepp nagyobb egy kisebb.

Valaki volt mar ilyen helyzetbe? Kene orvoshoz menni vajon?

A baba mar megmozdul es kb attol a naptol kezdosott az egesz csak en nem tudtam eleinte azthittem izzadok, de aztan megnyomkodtam picsit es rendesen a bimbobol jon...


2020. márc. 3. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb a 23.-24. héttől kezdve folyt 🙈 bazi kellemetlen volt emlékszem.. de minden rendben volt amúgy! Én egyszer megemlítettem a nőgyógyásznak azt mondta nem vagyok ritka esrt..

A melltartó betétet tudom ajánlani, én moshatót vettem anno, a szoptatás alatt is milliószor használtam!

2020. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel baj
2020. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszaitokat!

Picit bepanikoltam, mert szamitottam talan ilyensmire csak nem most 17-18hetesen:P

2020. márc. 3. 21:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Előtej, semmi baj, nem jelenti azt h lesz tejed szülés után, és azt sem h nem lesz.

Csak most van, hormonok.

2020. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előtej. Kb 24.héten jelent meg nálam, 2-3 hétig szivárgott. Most egy hete semmi.
2020. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj
2020. márc. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25.hetet töltöttem tegnap :) kb 1 hete csöpp-csöpp :D de nekem van egy 12 éves fiam, aki 1,5 évig cicizett és nekem nem volt hormon bajom se , meg semmi, de ha megnyomtam a bimbóm a mostani terhesség előtt is jött belőle 1-1 csepp. Még amikor fogamzás gátlót szedtem mellette is. Voltam mammográfián is stb. mondták ez ilyen :D túl erősek az anyai ösztöneim :D mikor sírt a baba, poharat kellett tartanom az egyik mellem alá, amíg a másikat szívta, mert kuka lett volna az egész :D Puszi mindenkinek!
2020. júl. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!