Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ureoplasma csak úgy kapható...

Ureoplasma csak úgy kapható el, ha megcsal a partner? Vagy lehet hogy csak most jött elő érezhetően a probléma?

Figyelt kérdés
Már régóta húgyuti problémákkal küzdök a terhességem elejétől, és nem segít semmo, ezért mindent körbejárok. Egyébként a partnerem nem az a fajta aki megcsalna, de ugye mindenki ezt hiszi a partneréről gondolom, rá kérdeztem azért a biztonság kedvéért, bár tudtam a választ. A baba életét nem kockáztatná. Esetleg az előző barátnőjétől nem kaphatta el? Vagy mi lehet a problémám hátterében?

2020. márc. 4. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ureoplasma olyan baktérium amit csak nemi erintkezés alapján lehet el kapni. Ha neked ez van és csak a pároddal voltál efyutt akkor tőle kaptad el. És igen akkor megcsalt. Ez nem lappang hosszu ideig. Sajnálom... mindenki azt hiszi vele ez nem történhet meg amíg mev nem történik.
2020. márc. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért itt kérsz segítséget ezzel kapcsolatban.

Menj orvoshoz, ő megmondja neked, hogy milyen problémád van pontosan, felír rá gyógyszert és kész.

Meg azt se értem, hogy ebből hogy jutottál arra a következtetésre, hogy megcsal!?


Ha jól veszem ki az írásodból, akkor orvosnál nem nagyon jártál... Terhesség alatt sokkal gyakoriabbak a húgyúti fertőzések, amúgy meg ha tényleg ureoplasma-d van, akkor lehetsz sokáig tünetmentes és aztán egyszer csak előjön, és a babára nézve is lehet ártalmas... De ha mindennek utána néznél, ezt tudnád egy kis internetes olvasás után.

2020. márc. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az bizonyított, hogy Ureoplasmad van?
2020. márc. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 hónapja járok orvoshoz, egyik a másikhoz dobál, nem nincs bizonyítva csak már mindenre gondolok. 2 antibiotikumot kiszedtem, D mannózt is szedtem, semmi nem segít.
2020. márc. 4. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!