Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes terhes vagyok voltan...

15 hetes terhes vagyok voltan 4D ultrahangon és nem tudták pontosan meg mondani hogy kis fiú vagy kis lány 1x lányt látott utána fiút és mondta hogy lehet fiú szóval kerdesem az lenne hogy A 4D ultrahang 100% ra látják hogy fiú e vagy lány?

Figyelt kérdés
2020. márc. 7. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kis terhességi korban nem biztos.
2020. márc. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. márc. 7. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka hogy ilyen kis terhesség esetén biztosat tudnak mondani
2020. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 hetesen mondták biztosra
2020. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Korán voltatok. Érdemes a 18. hét után menni, már csak azért is, mert addigra jobban látszik a "baba formája", fejlettebb és sokkal élvezhetőbb a szülők számára.
2020. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
18-20 hetesen menned kell genetikai vizsgálatra, addigra már egyértelműbb a baba formája is és ha jól fordul, akkor meg tudják mondani. Ez sem garancia. A lányom 22 hetes koráig minden alkalommal takarta magát, egyszer még a köldökzsinórt is átölelte. Most 31 hetes vagyok a tesóval, de 12 hetesen már 80%-ra mondták, hogy kukija van. Azóta is maradt, szóval most elvileg szerencsénk volt. Pár hét múlva láthatod te is, ha szerencséd lesz.
2020. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha látszik, akkor 2Dn is lászik.
2020. márc. 8. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 15+5 hetesen mondta a szonográfus hölgy, hogy bombabiztosan kislány. Sima uh-n is látta. Mi még így sem mertük teljesen elhinni, de aztán többször mehgerősítették. Ha úgy fekszik a babó, hogy látszik, és jó a gép meg a szakember meg tudja mondani. De ha nem akarja a baba mutogatni magát, akkor minden mindegy. :) Sokan a csontok alapján, stb is tippelnek, de ugye az sem biztos.
2020. márc. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A nemet mindig 2D nezik, ugy lehet ezt jol latni, akar babamozin vagy akár nem, a nemre a 2D kep alapján tippel ra. 18-20 hetestol lesz egyre biztosabb.
2020. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!