Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tihany camembert sajtot...

Tihany camembert sajtot ettem, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés
19. hétben vagyok és nagyon megkívántam. A védőnő azt mondta hogy attól nem lesz bajunk, ha egyszer egyszer eszem, az első trimeszterben is fogyasztottam, de csak egyszer. Most jobban utánaolvastam ès megijedtem. Hánytassam magam, vagy nem lesz baj?
2020. márc. 14. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz a nemes penésztől, ha elkezdenéd hánytatni magad nagyobb bajt csinálhatsz.
2020. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz. Soha az életben nem hallottam még olyat hogy valakinek a canambertől baja lett volna. Egészségedre.
2020. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnyugtattatok. :)
2020. márc. 14. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Levegőt se vegyél!
2020. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a konstruktív hozzászólàsod! Kàr lett volna, ha ez benned marad.
2020. márc. 14. 20:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnő, hogy frissen vásárolt camembert, bolti kolbászt/szalámit közvetlenül felbontás után lehet enni, visszacsomagolva viszont már nem.
2020. márc. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 khniki ***** válasza:
A Tihanynak annyi köze van a camembert-hez, mint egy párizsinak... Ettől még finom persze. :) Nekem anno azt mondta az orvos, hogy házi sajtot, kolbászokat ne egyek. De nyugodtan a Gyulait, Tihany sajtot, fetát.
2020. márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!